Pedagogika

Alfabetycznie rosnąco

Pedagogika to jeden z najbardziej popularnych kierunków w Polsce. W naszym Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach oferujemy aż 44 różnych specjalności, dzięki którym student może wybrać tę ścieżkę edukacji, która najbardziej go interesuje. Warto zaznaczyć, że zajęcia odbywają się wyłącznie w weekendy, a więc studiowanie nie koliduje z codziennymi obowiązkami w ciągu tygodnia.

Charakterystyka kierunku Pedagogika

Podyplomowe studia pedagogiczne, w zależności od wybranej specjalności, przygotowują do pracy w szkołach i placówkach oświatowych różnego stopnia oraz instytucjach związanych z wychowywaniem dzieci, resocjalizacją i pomocą rodzinie.

Absolwent studiów pedagogicznych zostaje gruntownie przygotowany do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Poznaje metody prowadzenia zajęć i rozmów, zostaje wyposażony w odpowiednią wiedzę do przekazywania informacji i wzorców, a także do realizacji zadań edukacyjnych na poszczególnych etapach nauczania. Przyszły pedagog, wychowawca czy nauczyciel będzie potrafił rozwiązywać problemy indywidualne i grupowe oraz dowie się, jak dostosowywać metody i formy nauczania do możliwości konkretnej jednostki. Studia podyplomowe z pedagogiki dają rozległe kompetencje do przygotowywania programu nauczania.

Dla kogo są studia podyplomowe z pedagogiki?

Zastanawiasz się, czy studia podyplomowe pedagogiczne są dla Ciebie? Dedykujemy je osobom zainteresowanym dydaktyką, przekazywaniem wiedzy oraz doskonaleniem własnych kwalifikacji pedagogicznych.

Nasze studia pedagogiczne kierowane są do absolwentów studiów wyższych, w tym także nauczycieli, którzy chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do nauczania poszczególnych przedmiotów w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz na wyższych stopniach nauki.

Co zyskasz idąc na studia pedagogiczne?

Studia podyplomowe z kierunku pedagogika przygotowują do realizacji zadań szkolnych i dydaktycznych. Nauczysz się korzystać z nowoczesnych środków przekazywania wiedzy, dowiesz się, jak układać program nauczania oraz rozwiązywać problemy wychowawcze, zdobędziesz niezbędne do pracy z dziećmi doświadczenie pedagogiczne i psychologiczne.

Nasz Instytut Studiów Podyplomowych oferuje Ci zajęcia wyłącznie w weekendy, gwarancję niezmiennego czesnego oraz rabaty, jeśli zdecydujesz się podjąć kolejne studia. Jesteśmy przyjazną jednostką, której cel to rozwijanie kompetencji w miłej, bezstresowej atmosferze. Już po 2 semestrach możesz zyskać certyfikat i nowy zawód!

Bestsellery

Pozostałe specjalności

Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
375 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
350 zł/msc
Cena od:
350 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
275 zł/msc
Cena od:
350 zł/msc
Cena od:
300 zł/msc
Cena od:
375 zł/msc
Cena od:
350 zł/msc