Zespół

zdjęcie Łukasz Bukowski

Łukasz Bukowski

Dyrektor Zarządzający

Współtwórca Instytutu Studiów Podyplomowych, jest z nim związany od 2012 r., czyli od samego początku. Odpowiada za sprawne działanie Instytutu oraz zarządzanie zespołem. Jego inspiracją są słuchacze, których praktyczny rozwój i możliwość zdobywania kwalifikacji stawia na pierwszym miejscu.
Wolne chwile poświęca fotografii pejzażowej oraz reportażowi.

zdjęcie Danuta Słowik

Danuta Słowik

Kierownik jednostek oświatowych oraz jakości kształcenia.

Od 20 lat związana ze szkolnictwem wyższym i zarządzaniem kadrą pedagogiczną, z czego niemal połowę spędziła jako niezastąpiony członek zespołu Instytutu. Stoi na pierwszej linii kontaktu, mając instytutowy Sekretariat pod swoją pieczą. To ona łączy słuchaczy i wykładowców, dbając o potrzeby zarówno jednych, jak i drugich.

Ewelina Byzdra

Kierownik organizacji i rozwoju przedsiębiorstwa

Kreuje nieszablonowe rozwiązania w edukacji i komunikacji Instytutu. Znosi bariery i wprowadza nowe narzędzia. Cechuje ją entuzjazm i ogromna motywacja do tego, by tworzyć przestrzeń do swobodnej wymiany wiedzy i doświadczeń dla słuchaczy i wykładowców Instytutu.

zdjęcie Joanna Walczak

Joanna Walczak

Kierownik ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pasjonatka psychologii społecznej. Dzięki wrodzonej komunikatywności z łatwością tworzy dobrą atmosferę i buduje przyjazne relacje ze słuchaczami. To właśnie jej serdeczny uśmiech i pomocne słowa witają każdego w naszym ISP.

zdjecie karoliny klagisz

Karolina Kłagisz

Kierownik ds. administracyjno-biurowych

Zawsze skupiona na swoich zadaniach i dbająca o każdy szczegół. Koordynuje i nadzoruje obsługę administracyjną procesu rekrutacji. Dzięki jej uwadze dokumenty zawsze są kompletne, w dobrym miejscu i czasie, a słuchacze ze spokojem mogą poświęcić się zdobywaniu wiedzy.

zdjęcie Dorota Migza-Garyga

Dorota Migza – Garyga

Główna księgowa – kadrowa

Księgowa z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dba nie tylko o bezpieczeństwo finansowe Instytutu, ale również z charakterystyczną dla siebie dokładnością przygotowuje dokumenty księgowe dla słuchaczy.