Zespół ISP

zdjęcie Łukasz Bukowski

Łukasz Bukowski

Dyrektor Zarządzający

Z wykształcenia geograf. Współtwórca Instytutu, jest z nim związany od 2012 r. Zaangażowany w jego sprawne działanie oraz budowanie przyjaznej atmosfery. Jego inspiracją są Słuchacze, których praktyczny rozwój i możliwość zdobywania kwalifikacji przyszłości stawia za priorytet Instytutu. W wolnej chwili poświęca się fotografii pejzażowej oraz reportażowi.

zdjęcie Danuta Słowik

Danuta Słowik

Kierownik jednostek oświatowych oraz jakości kształcenia.

Od 20 lat związana ze szkolnictwem wyższym i zarządzaniem kadrą pedagogiczną. Ma doskonały kontakt zarówno ze Słuchaczami jak i Wykładowcami. Od początku istnienia Instytutu z energią i determinacją dba o jego dobry wizerunek i rozwój. Poprzez swe przyjazne nastawienie do Słuchaczy zawsze sugeruje się Ich potrzebami i dba o ciągłe podnoszenie jakości kształcenia.

zdjecie eweliny byzdry

Ewelina Byzdra

Kierownik organizacji i rozwoju przedsiębiorstwa

Kreuje nieszablonowe rozwiązania w edukacji. Znosi napotkane bariery i wprowadza nowe narzędzia. Każdego dnia z entuzjazmem działa aby stworzyć Słuchaczom i Wykładowcom przestrzeń do swobodnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

zdjęcie Joanna Walczak

Joanna Walczak

Kierownik ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pasjonatka psychologii społecznej. Dzięki wrodzonej komunikatywności z łatwością tworzy dobrą atmosferę i buduje przyjazne relacje ze Słuchaczami. To właśnie jej serdeczny uśmiech i pomocne słowa witają każdego w naszym ISP.

zdjecie karoliny klagisz

Karolina Kłagisz

Kierownik ds. administracyjno-biurowych

Zawsze skupiona na swoich zadaniach i dbająca o każdy szczegół. Koordynuje i nadzoruje obsługę administracyjną procesu rekrutacji. Dzięki jej uwadze dokumenty zawsze są kompletne, w dobrym miejscu i czasie, a Słuchacze nie odczuwają ile tak naprawdę pracy wiąże się z Ich spokojnym rozwojem.

zdjęcie Dorota Migza-Garyga

Dorota Migza – Garyga

Główna księgowa – kadrowa

Księgowa z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dba nie tylko o bezpieczeństwo finansowe Instytutu, ale również z charakterystyczną dla siebie dokładnością przygotowuje dokumenty księgowe dla Słuchaczy. Prywatnie ciepła i optymistyczna pasjonatka sztuki.