Zespół

zdjęcie Łukasz Bukowski

Łukasz Bukowski

Dyrektor zarządzający

Współtwórca Instytutu Studiów Podyplomowych, jest z nim związany od 2012 r., czyli od pierwszego krzesła. Odpowiada za sprawne działanie Instytutu oraz zarządzanie zespołem. Jego inspiracją są słuchacze, których praktyczny rozwój i możliwość zdobywania kwalifikacji stawia na pierwszym miejscu.
Wolne chwile poświęca fotografii pejzażowej oraz reportażowi.

zdjęcie Danuta Słowik

Danuta Słowik

Kierownik jednostek oświatowych oraz jakości kształcenia.

Od 20 lat związana ze szkolnictwem wyższym i zarządzaniem kadrą pedagogiczną, z czego niemal połowę spędziła jako niezastąpiony członek zespołu Instytutu. Stoi na pierwszej linii kontaktu, mając instytutowy Sekretariat pod swoją pieczą. To ona łączy słuchaczy i wykładowców, dbając o potrzeby zarówno jednych, jak i drugich.

zdjecie karoliny klagisz

Karolina Kłagisz

Kierownik ds. administracyjno-biurowych

Zawsze skupiona na swoich zadaniach i dbająca o każdy szczegół. Koordynuje i nadzoruje obsługę administracyjną procesu rekrutacji. Dzięki jej uwadze dokumenty zawsze są kompletne, w dobrym miejscu i czasie, a słuchacze ze spokojem mogą poświęcić się zdobywaniu wiedzy.

Anna Świerczyńska

Kierownik ds. Obsługi Klienta

Osoba, która jako pierwsza przywita Cię swoim uśmiechem po wejściu do sekretariatu w naszej głównej siedzibie. Serdeczne podejście do Słuchaczy oraz konkretne, rzetelne informacje. Wieloletnie doświadczenie połączone z życzliwością sprawia, że sekretariat działa dynamicznie i z pełną otwartością na ludzi.

Magdalena Górecka

Kierownik ds. Sprzedaży

To ten głos najprawdopodobniej usłyszysz w słuchawce, gdy zadzwonimy do Ciebie. Precyzja, dokładność, żywiołowość i rzetelność w przekazywaniu informacji oraz w prezentowaniu naszej oferty. Czuwa nad sprzedażą. Jest zawsze na bieżąco, więc rozwieje każdą wątpliwość klienta.