Jesteśmy bliżej Nauczycieli, żeby dawać im to, czego potrzebują.

Tworzymy edukację, która odpowiada na potrzeby i daje więcej możliwości. Dzięki WSH-E w Brzegu, kształcimy Nauczycieli od ponad 9 lat, oferując im studia podyplomowe, szkolenia, warsztaty, konferencje. Przez te wszystkie lata zapracowaliśmy na opinię, że nasze studia podyplomowe kojarzą się z praktycznym, szybkim i akredytowanym rozwojem zawodowym.

Instytut Studiów Podyplomowych to miejsce stworzone z myślą o Nauczycielach i inspirowane ich potrzebami rozwoju. Dodatkową wartością są trwałe relacje pomiędzy wykładowcami i słuchaczami.

Głównym celem działalności ISP PKU, jako placówki kształcenia ustawicznego, jest zaspokajanie społecznych potrzeb w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych osób z takich zawodów, jak nauczyciele, menadżerowie, psycholodzy oraz osoby pracujące w zawodach związanych z administracją oraz szeroko pojętym zastosowaniem prawa.

Dlaczego Nauczycielom studiuje się u nas wygodnie?

możliwość wyboru trybu studiów zdalnych (bez względu na sytuację pandemiczną) lub stacjonarnych,

brak egzaminów końcowych i prac dyplomowych - wiedza sprawdzana jest na bieżąco z każdego przedmiotu,

akceptujemy dofinansowania na studia oraz pomagamy je uzyskać,

jesteśmy dopasowani do pracy zawodowej Nauczycieli - zajęcia odbywają się w trybie weekendowym,

dziennik elektroniczny, więc masz wgląd do swojego konta słuchacza o każdej porze,

słuchacze aktywnie wymieniają się doświadczeniami i komunikują na naszej grupie na profilu Facebook,

✔ umożliwiamy rozłożenie płatności na raty,

✔ umożliwiamy studiowanie dwóch specjalności jednocześnie,

✔ posiadamy w ofercie szkolenia specjalnie pod potrzeby Nauczycieli,

wykładowcy-praktycy, którzy bardzo często sami są Nauczycielami.

Instytut Studiów Podyplomowych współpracuje z wieloma podmiotami z terenu Tychów i okolic, ale nie ograniczamy naszego działania do regionu śląskiego. Do naszych partnerów należą uczelnie wyższe, placówki oświatowe, kulturalne i samorządowe, m.in. z Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu.

Współpracujemy również z Polskim Stowarzyszeniem Marii Montessori, propagując reformatorskie wychowanie przedszkolne i szkolne. Nieustannie zapraszamy do współpracy nowe podmioty.

Pomagamy w awansie zawodowym Nauczycieli oraz w uzyskaniu dofinansowania.

Kadrę naukową naszego Instytutu tworzą wykładowcy akademiccy oraz wykwalifikowani pedagodzy, psychologowie i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.

Słuchacze ISP to nasi partnerzy!

Działając wspólnie sprawiamy, że wiedza, którą Nauczyciele zdobywają podczas nauki w Instytucie, ma charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny.

Absolwenci, opuszczający nasze mury, są wyspecjalizowanymi praktykami, świadomymi zróżnicowanych potrzeb edukacyjnych najmłodszego pokolenia i zmieniającego się rynku pracy.

Prowadzimy szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego, pozyskiwania funduszy europejskich oraz z wielu innych dziedzin związanych z nowoczesnym nauczaniem.

Jeżeli więc chcesz studiować w miejscu, gdzie są inni Nauczyciele, dołącz do grona Słuchaczy Instytutu Studiów Podyplomowych.

Sprwadź specjalności

ISP_budynek