Opinie Słuchaczy"Dzień dobry, w związku z zakończeniem zajęć online na kierunku Muzyka i plastyka w szkole podstawowej w ISP Tychy oraz rychłym końcem studiów, chciałam przesłać wyrazy głębokiego uznania dla prowadzących zajęcia dla w/w kierunku, a zwłaszcza dla pani dr Joanny Klimczak oraz pani mgr Katarzyny Giedwiłło za odpowiedzialne i profesjonalne podejście do tematu jakim są studia podyplomowe na tym kierunku. Dzięki obu Paniom "podyplomówka" była fantastyczną wędrówką przez niełatwe tematy, co zaowocowało moimi przemyślanymi decyzjami, ale również cudownymi relacjami, które dzięki obu Paniom udało się stworzyć podczas zajęć online w naszej grupie. Ta wędrówka nie zawsze była łatwa i przyjemna (wbrew temu co się powszechnie myśli o podyplomówkach) i wcale nie przybrała formy "odhaczenia tematów". Jednak prawdziwe i odpowiedzialne podejście obu Pań sprawiło, że jestem absolutnie bogatsza o nową, ważną wiedzę i co więcej- dalej chcę ją pogłębiać. Kierunkiem, na którym mi szczególnie zależało była plastyka, jednak muzyka stanowiła niezapomnianą przygodę zarówno dla mnie jak i dla całej grupy. Cieszę się, że prowadząca ją p. Katarzyna Giedwiłło wymagała od nas od samego początku, bo dopiero na koniec zrozumieliśmy, jak bardzo było to ważne i z czym opuszczamy nasz kierunek. Jestem pełna podziwu dla klasy i stylu, ale i dla atmosfery szacunku jakie zostały stworzone podczas tych zajęć ( nawet względem osób, które docelowo nie zamierzały uczyć muzyki). W związku z tym, bardzo serdecznie polecam ten kierunek osobom, które poważnie podchodzą do obu przedmiotów, zaś dziekanatowi wrzucam pomysł, by rozdzielić te studia . Muzyka i plastyka to kierunki artystyczne, jednak zakres obu jest tak rozległy, że czuję, że ta "podyplomówka" to tylko wierzchołek góry lodowej.

Tak czy inaczej gratuluję doboru głównych wykładowców- pierwszy raz w życiu żałuję, że skończyłam się czegoś uczyć.

Pozdrawiam"


Ewa Białoń (słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku " Muzyka i plastyka w szkole podstawowej" w ISP Tychy, sem. zima 2021/2022)"Fachowo i profesjonalnie podchodzę Państwo do studenta. Jestem bardzo zadowolona, że uczyłam się na waszej uczelni."


Ania | Kamienica
"Poszukiwałam przede wszystkim studiów które będą spełniały moje wymagania. Przede wszystkim są to studia online, które umożliwiają poszerzanie swoich informacji w każdym miejscu, bez konieczności dojazdu, który często jest bardzo żmudny i męczący. Studiując online mamy możliwość od razu usiąść do zdjęć. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów oraz sposób przekazania wiedzy jest bardzo rzeczowy."


Marta | Myszków
"Wybrałam Instytut Studiów Podyplomowych ze względu na wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która promuje nowe, ciekawe i różnorodne metody nauki. Dzięki przystępnej cenie za semestr, mogę uczestniczyć w ciekawych zajęciach, a tym samym podnieść własne wykształcenie i zdobyć nowe doświadczenie."


Karolina | Kłobuck
"Na studia podyplomowe z Muzyki i Plastyki zapisałam się ze względu na rozwijanie swoich kompetencji oraz poszerzenie warsztatu. Ważnym aspektem była również motywacja ze strony dyrekcji szkoły. Wybrałam Państwa uczelnie analizując pozytywne opinie innych absolwentów. Priorytetem był dla mnie termin ukończenia studiów. Jako nieliczni oferowali Państwo realizacje 3 semestrów w trakcie 1 roku. Było to dla mnie bardzo korzystne rozwiązanie."


Dominika | Łodygowice
"Wybrałam ISP, ponieważ mają kierunek, który mnie interesuje (autyzm) i są otwarci dla studentów, dodatkowo kadra wykładająca jest znakomita."


Alicja | Dąbrowa Górnicza
"Brak konieczności pisania pracy dyplomowej, zaliczenie i egzamin poszczególnych przedmiotów odbywa się na bieżąco, co umożliwia lepsze przygotowanie się do nich. Możliwość odbycia praktyk online znacznie ułatwia pogodzenie pracy zawodowej ze studiami. Rabaty przy rozpoczęciu nauki na kolejnych kierunkach."


Emilia z miejscowości Częstochowa
"Wiem, jak tam jest. Ukończyłem już 3 kierunki na ISP i jest to dla mnie historyczny i empiryczny dowód na to, że WARTO właśnie tam zrealizować kolejny kierunek. Cały klimat i atmosfera w organizacji (czyli sekretariat, który potrafi mi wyjść na przeciw nawet w najtrudniejszych pytaniach) i wśród studentów a także dobre relacje z prowadzącymi zajęcia mocno zachęciły mnie do wybrania po raz kolejny ISP. Teraz, w dobie pandemii i zdalnego studiowania, może już nie czuje się klimatu studiowania stacjonarnie ale rekompensuje mi go świetnie zorganizowany przebieg studiów przy pomocy narzędzi online. Zawsze podziwiałem elastyczność ISP, którą dostrzegałem wtedy, gdy studiowałem tam dwa kierunki naraz. Wykładowcy są tu naprawdę znakomici i bardzo ludzcy. Aż czuć, że oni są tam dla Słuchacza. Dają z siebie wiele by przekazać wiedzę i - chyba przede wszystkim - cenne doświadczenie."


Sebastian | Wisła
"Na pierwsze moje studia w ISP zapisałam się, ponieważ jako jedyny wśród uczelni proponował Edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne. Podczas nauki doświadczyłam otwartości wykładowców. Do podjęcia kolejnych studiów w ISP skłoniła mnie duża wiedza wykładowców oraz ich doświadczenie, którym chętnie dzielili się podczas zajęć z edukacji wczesnoszkolnej. Cenię również sekretariat w Tychach, który zawsze chętnie udzieli pomocy, czy rady."


Dominika | Jastrzębie-Zdrój
"Zapisałam się na studia podyplomowe w ISP, aby zwiększyć swoje kompetencje oraz rozwijać zainteresowania. Dzięki świetnej kadrze, która w sposób bardzo ciekawy i zrozumiały prowadzi wszystkie zajęcia oraz wspaniałej obsłudze Pań z administracji, studiowanie w ISP to czysta przyjemność. Uważam, iż rozwój osobisty w życiu każdego człowieka jest bardzo ważny, dlatego też postanowiłam ukończyć kolejne studia podyplomowe, aby zwiększyć swoją wiedzę z zakresu pedagogiki i pracy z dziećmi, gdyż zawód nauczyciela jest moją największą pasją."


Magdalena | Osiek