Opinie Słuchaczy


10 opinii o nas1. Fachowo i profesjonalnie podchodzę Państwo do studenta. Jestem bardzo zadowolona, że uczyłam się na waszej uczelni.


Ania z miejscowości Kamienica
2. Poszukiwałam przede wszystkim studiów które będą spełniały moje wymagania. Przede wszystkim są to studia online, które umożliwiają poszerzanie swoich informacji w każdym miejscu, bez konieczności dojazdu, który często jest bardzo żmudny i męczący. Studiując online mamy możliwość od razu usiąść do zdjęć. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów oraz sposób przekazania wiedzy jest bardzo rzeczowy.


Marta z miejscowości Myszków
3. Wybrałam Instytut Studiów Podyplomowych ze względu na wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która promuje nowe, ciekawe i różnorodne metody nauki. Dzięki przystępnej cenie za semestr, mogę uczestniczyć w ciekawych zajęciach, a tym samym podnieść własne wykształcenie i zdobyć nowe doświadczenie.


Karolina z miejscowości Kłobuck
4. Na studia podyplomowe z Muzyki i Plastyki zapisałam się ze względu na rozwijanie swoich kompetencji oraz poszerzenie warsztatu. Ważnym aspektem była również motywacja ze strony dyrekcji szkoły. Wybrałam Państwa uczelnie analizując pozytywne opinie innych absolwentów. Priorytetem był dla mnie termin ukończenia studiów. Jako nieliczni oferowali Państwo realizacje 3 semestrów w trakcie 1 roku. Było to dla mnie bardzo korzystne rozwiązanie.


Dominika z miejscowości Łodygowice
5. Wybrałam ISP, ponieważ mają kierunek, który mnie interesuje (autyzm) i są otwarci dla studentów, dodatkowo kadra wykładająca jest znakomita.


Alicja z miejscowości Dąbrowa Górnicza
6. Brak konieczności pisania pracy dyplomowej, zaliczenie i egzamin poszczególnych przedmiotów odbywa się na bieżąco, co umożliwia lepsze przygotowanie się do nich. Możliwość odbycia praktyk online znacznie ułatwia pogodzenie pracy zawodowej ze studiami. Rabaty przy rozpoczęciu nauki na kolejnych kierunkach.


Emilia z miejscowości Częstochowa
7. Wiem, jak tam jest. Ukończyłem już 3 kierunki na ISP i jest to dla mnie historyczny i empiryczny dowód na to, że WARTO właśnie tam zrealizować kolejny kierunek. Cały klimat i atmosfera w organizacji (czyli sekretariat, który potrafi mi wyjść na przeciw nawet w najtrudniejszych pytaniach) i wśród studentów a także dobre relacje z prowadzącymi zajęcia mocno zachęciły mnie do wybrania po raz kolejny ISP. Teraz, w dobie pandemii i zdalnego studiowania, może już nie czuje się klimatu studiowania stacjonarnie ale rekompensuje mi go świetnie zorganizowany przebieg studiów przy pomocy narzędzi online. Zawsze podziwiałem elastyczność ISP, którą dostrzegałem wtedy, gdy studiowałem tam dwa kierunki naraz. Wykładowcy są tu naprawdę znakomici i bardzo ludzcy. Aż czuć, że oni są tam dla Słuchacza. Dają z siebie wiele by przekazać wiedzę i - chyba przede wszystkim - cenne doświadczenie.


Sebastian z miejscowości Wisła
8. Na pierwsze moje studia w ISP zapisałam się, ponieważ jako jedyny wśród uczelni proponował Edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne. Podczas nauki doświadczyłam otwartości wykładowców. Do podjęcia kolejnych studiów w ISP skłoniła mnie duża wiedza wykładowców oraz ich doświadczenie, którym chętnie dzielili się podczas zajęć z edukacji wczesnoszkolnej. Cenię również sekretariat w Tychach, który zawsze chętnie udzieli pomocy, czy rady.


Dominika z miejscowości Jastrzębie-Zdrój
9. Zapisałam się na studia podyplomowe w ISP, aby zwiększyć swoje kompetencje oraz rozwijać zainteresowania. Dzięki świetnej kadrze, która w sposób bardzo ciekawy i zrozumiały prowadzi wszystkie zajęcia oraz wspaniałej obsłudze Pań z administracji, studiowanie w ISP to czysta przyjemność. Uważam, iż rozwój osobisty w życiu każdego człowieka jest bardzo ważny, dlatego też postanowiłam ukończyć kolejne studia podyplomowe, aby zwiększyć swoją wiedzę z zakresu pedagogiki i pracy z dziećmi, gdyż zawód nauczyciela jest moją największą pasją.


Magdalena z miejscowości Osiek
10. Zapisałam się do Państwa Instytutu Studiów Podyplomowych, ponieważ przede wszystkim znalazłam specjalność, która mnie od dawna interesowała. Ogromnym plusem jest możliwość studiowania w formie on-line, bez wychodzenia z domu. Miałam obawy, natomiast po pierwszych zajęciach od razu zostały rozwiane przez bardzo miłą i sympatyczną prowadzącą. A dodatkowo - skorzystałam z promocji -50% podczas Black Friday i to był strzał w dziesiątkę! Jeśli będę miała zamiar zacząć kolejne studia podyplomowe, to tylko w ISP!


Klaudia z miejscowości Częstochowa