Psychologia

Alfabetycznie rosnąco

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat mechanizmów psychologicznych? Pracujesz w zespole i zależy Ci na podniesieniu kompetencji interpersonalnych? A może jesteś zainteresowany zaburzeniami żywienia i ich leczeniem? Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach zaprasza do zapisów na kierunek Psychologia.

Charakterystyka kierunku Psychologii

W naszym Instytucie oferujemy 7 różnych specjalności z dziedziny psychologii. Ich studenci zapoznają się z najnowszą wiedzą psychologiczną, technikami i narzędziami potrzebnymi do pracy z klientami i pacjentami.

Podyplomowe studia psychologiczne

W zależności od wyboru specjalizacji z kierunku Psychologia, w której chcesz się kształcić, zyskasz kwalifikacje potrzebne do pełnienia roli wychowawcy, doradcy zawodowego, doradcy rodzinnego, coacha, dietetyka, psychologa biznesu czy psychologa reklamy. Każda z wybranych specjalności gwarantuje zdobycie wiedzy oraz doświadczenia, które mogą zostać wykorzystane w obecnej pracy bądź pozwolą na rozwinięcie nowej ścieżki kariery.

Dla kogo są studia podyplomowe z psychologii?

Studia podyplomowe z Psychologii skierowane są do dużej grupy osób, której zależy na poszerzaniu własnych kompetencji oraz pomocy innym w rozwiązywaniu problemów.

Zapraszamy więc absolwentów psychologii bez specjalizacji, przedsiębiorców chcących poznać tajniki psychologii reklamy i zarządzania zasobami ludzkimi, pracowników handlu i usług, urzędników, osoby, które w swojej praktyce zawodowej muszą mierzyć się z trudnymi zagadnieniami takimi jak agresja, niepowodzenia w nauce, dysfunkcje, zaburzenia odżywiania czy też uzależniania od środków psychoaktywnych.

Co zyskasz idąc na studia Psychologiczne?

Dzięki ukończeniu psychologicznych studiów podyplomowych w naszym Instytucie zyskasz nowy zawód i wszystkie potrzebne kwalifikacje, by go wykonywać. Po zakończeniu semestrów otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko dostaniesz szansę rozwoju kariery, ale także udoskonalisz swoje kompetencje interpersonalne.

Dodatkowo gwarantujemy Ci, że przez cały okres studiowania Twoje czesne nie ulegnie zwiększeniu. Zajęcia będą odbywać się w soboty i w niedziele oraz otrzymasz rabat na kolejny kierunek. Czekamy na Ciebie!