ZAMIAST AKADEMII- ALTERNATYWNE SPOSOBY ORGANIZOWANIA WYDARZEŃ SZKOLNYCH

Opis: Oskar Kolberg powiedział, że "Naród, który przestaje śpiewać, przestaje żyć". Widać to dotkliwie nie tylko w historiach różnych narodów, ale też wielu szkół i placówek, które z założenia powinny pielęgnować ideę wspólnotowości. Warsztaty są propozycją dla nauczycieli, którzy chcieliby wspierać rozwój wspólnoty w swojej szkole lub przedszkolu poprzez wspólne śpiewanie.

Dla kogo: nauczyciele szkół podstawowych i średnich, animatorzy, osoby pracujące z grupami

Prowadzący: Bartosz Bialik, Izabela Dyrda

Godzina: 16.00-18.15

Informacje dodatkowe:

• opłaty za warsztat należy dokonywać bezpośrednio przed warsztatem, gotówką
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

Jeżeli zainteresował Cię ten warsztat i chciałbyś zorganizować go w swojej szkole, placówce lub innej przestrzeni, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego 515266908