TECHNIKI MUZYKOTERAPEUTYCZNE W PRACY NAUCZYCIELA

Muzyka ma cudowne działanie. Pozwala artystycznie ukształtować lekcje z całą klasą, ale też wesprzeć indywidaulne potrzeby każdego dziecka w niedyrektywny sposób. Chcesz rozwinąć swój warsztat pracy nauczyciela, zainspirować się do pracy teraputycznej lub zebrać nowe pomysły do zwyczajnej domowej zabawy ze swoim własnym dzieckiem ? Ten warsztat jest dla Ciebie:)

Celem warsztatu jest przybliżenie muzykoterapii i pokazanie praktycznych ćwiczen również w pracy z uczniem, który w klasie mierzy deficytami słuchowymi oraz innymi towarzyszącymi np. Zespołowi Aspergera.

Prowadzący:
Agnieszka Sepioło- muyzkoterapeuta, pedagog, pianistka.
Posiada doświadczenie w pracy z różnymi grupami pacjentów
i stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych kursach i warsztatach muzykoterapeutycznych.
Uczestniczyła w konferencjach i warsztatach ogólnopolskich i międzynarodowych, takich jak AMTA 2014 Conference, “Pursue Your Passion for Music Therapy” w Louisville – Stany Zjednoczone czy World Congress of Music Therapy 2014: Cultural Diversity in Music Therapy Practice, Research and.
Ostatnio jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z deficytami natury słuchowej.

Czas trwania: 120 minut
Koszt warsztatów: 90 zł
Zapisy dorgą mailową: [email protected]

Płatności prosimy dokonywać w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu na konto: BNP PARIBAS 47160014621888238610000001 W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę warsztatu : TECHNIKI MUZYKOTERAPEUTYCZNE

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o udziale w warsztacie.