034 AO - Podstawy medyczne emisji anatomii funkcjonalnej fenomenu stworzenia głosu.

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, wychowawców świetlic i studentów i rodziców.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość teoretycznego , praktycznego i proprioceptywnego i receptywnego zapoznania się z głębią odczuwania emisji głosu .

Warsztaty nastawione są na poznanie i właściwe autentyczne odczucie w relaksacji kontaktu z traktem fonacyjnym i napięciem jego mięśni, bo najczęściej zauważamy trudności jak dojdzie do bólu w gardle szyi .Pierwsza część jest bardziej teoretyczna, ale też z ćwiczeniami żeby odczuć, zobaczyć i zaufać własnej odpowiedzialności za siebie. Druga część będzie praktyczna.

Należy przygotować pozytywne nastawienie długopis i kartkę do notatek , karimatę i włączymy muzykę relaksacyjną wspólnie na online. I nie zapominajmy że najlepsza relaksacja to dobry humor.

Tematyka poruszana na szkoleniu:

1. powiązanie ze słuchem - słyszeniem i słuchaniem doświadczania życia .

2. 12 par nerwów czaszkowych jako podstawowe zmysły człowieka.

3. co to znaczy emissio ?

4. ile można wykrzyczeć emocji.

5. czy krtań i głos potrzebny jest dla życia serca?

6. typy oddychania w tym mieszany dla emisji głosu.

7. nerw błędny jako główna mapa psycho - fizyczna.

8. rola mózgu umysłu psychiki w tym psychiki osobowości w wyrażaniu siebie autentycznego.

9. czy można polubić swój głos jako wstęp do czucia spełnienia siebie,

czyli co w głosie piszczy...

Prowadząca : dr nauk medycznych Dorota Piekaj - Stefańska - lekarz specjalista foniatra, laryngolog, Trener ISP.

Informacje dodatkowe:

• opłaty za szkolenie należy dokonywać na nr konta bankowego:
    • 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758
  • informację potwierdzającą termin szkolenia uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 511-769-172