OD PLAMY DO FORMY- MALOWANIE AKWARELAMI

Akwarela jest uznawana za jedną z trudniejszych technik malarskich, a jednak warto ją zapraszać do działań artystycznych nawet najmłodszych dzieci. Barwna plama rozwija wrażliwośc na subtelne odcienie, delikatność, koncentrację, otwartość na to, że efekt zależy od wielu czynników, które z czasem dziecko uczy się obserwować i rozumieć:) Kto kiedykolwiek widział prace wykonane akwaaelami ten wie, że to technika baśniowa:)
Od plamy do formy, konkretnego kształtu prowadzi długa droga samodzielnych doświadczeń.

Zapraszamy wszystkich powyżej 12 lat:)
Młodzież, rodziców, nauczycieli, dziadków:)

Prowadząca: Sylwia Margraf
Artystka interdyscyplinarna, pozytywna i inspirująca marzycielka. Pasjonatka tworzenia pięknych przedmiotów siłą własnych rąk.
Tworzy niepowtarzalne przedmioty na indywidualne zamówienia Klientów, chętnie dzieli się umiejętnościami i twórczym doświadczeniem. Zachwyca się światem przyrody i w swojej twórczości chętnie sięga po inspiracje z natury. Z wykształcenia plastyk, grafik komputerowy i ...archeolog:)

W razie dobrej pogody warsztaty odbędą się w malowniczym miejscu (leśno-ogrodowym) blisko stacji PKP Tychy Żwaków.
Dotrzeć na miejsce warsztatów można spacerkiem:)
W razie deszczowej pogody warsztat odbędzie się w siedzibie fundnacji: Tychy ul. Sienkiewicza 1

Czas trwania: dwa spotkania po 180 minut
22 i 29 sierpnia
Koszt warsztatów: 120zł (za jedno spotkanie)
Zapisy drogą mailową: [email protected]

Płatności prosimy dokonywać w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu na konto: BNP PARIBAS 47160014621888238610000001 W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę warsztatu : AKWARELE
Pokaż mniej

Organizator