NATURALNIE, CZYLI KOSMETYKI OKIEM CHEMIKA

Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam,

pozwól mi zrobić, a zrozumiem

Warsztat jest odpowiedzią na cywilizacyjne zagrożenia, jakim jest niepohamowana konsumpcja, na wszechobecność szkodliwych substancji chemicznych oraz rosnącą świadomość konieczności nauczania i uczenia się czynnościowego, poprzez działanie, któremu towarzyszy poczucie sensu.

Na warsztacie każdy z uczestników przygotuje samodzielnie dwa w pełni ekologiczne kremy oraz dezodorant. Zapraszamy nie tylko nauczycieli, choć Ci skorzystają w dwójnasób, bo warsztat poprowadzi wieloletni nauczyciel, chemik, absolwentka kursów zielarstwa i fitoterapii- Katarzyna Miszczyk.

Dla kogo: osoby dorosłe

Liczba uczestników: 5-10

Godzina: 16.00-18.30

Informacje dodatkowe:

• opłaty za warsztat należy dokonywać bezpośrednio przed warsztatem, gotówką
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

Jeżeli zainteresował Cię ten warsztat i chciałbyś zorganizować go w swojej szkole, placówce lub innej przestrzeni (również dla młodzieży), zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego; 515266908