MOSTY ZAMIAST MURÓW - CZYLI JAK BUDOWAĆ ZAUFANIE I WSPÓŁPRACĘ Z RODZICAMI UCZNIÓW

Opis: Zdarza Ci się, że nie wiesz jak zacząć lub poprowadzić rozmowę z rodzicem twojego ucznia? Zastanawiasz się co jest w tej rozmowie najważniejsze? Ten warsztat jest dla Ciebie, jest odpowiedzią na częste pytania nauczycieli, nie tylko tych rozpoczynających pracę zawodową, ale tez tych którym lata pracy przyniosły różne, czasem trudne doświadczenia.W czasie praktycznych działań uczestnicy poszerzą refleksję nad istotą komunikacji nauczyciela z rodzicami oraz zdobędą wskazówki do szczerej i zarazem wspierającej rozmowy z rodzicami.

Dla kogo:Nauczyciele, wychowawcy, studenci kierunków pedagogicznych

Prowadzący: Izabela Dyrda

Liczba uczestników: 12- 20

Godziny: 16.00-18.15

Informacje dodatkowe:

• opłaty za warsztat należy dokonywać bezpośrednio przed warsztatem, gotówką
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

Jeżeli zainteresował Cię ten warsztat i chciałbyś zorganizować go w swojej szkole, placówce lub innej przestrzeni, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego; 515266908

Prowadzący:

Izabela Dyrda
Nauczyciel przedszkolny, wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, arteterapeuta. Od lat pracuje z dziećmi, młodzieżą , studentami i nauczycielami. Wykładowca Akamemii Muzycznej w Katowicach oraz Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach.