LETNIE INSPIRACJE- ŚPIEWANIE NA SIANIE W NIEZŁYCH ZIÓŁKACH

Zapraszamy serdecznie na kolejne INSPIRACJE nauczycieli, edukatorów, rodziców, którzy szukają nowych pomysłów, chcących poszerzyć swój horyzont refleksji a więc również warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą:)

W tym roku gospodarzem Letnich Inspiracji będzie Gospodarstwo Edukacyjne Niezłe Ziłółka w Mikołowie:)
W tym roku, w pięknym miejscu, z mądrymi i utalentowanymi ludżmi zaplanowaliśmy:
17.00 Śpiewanie na sianie, czyli kilka piosenek, które zawsze dobrze znać, bo pomagają rozpocząć lekcję, zajęcia, spotkania:)
17.30 Zwiedzanie gospodarstwa, rozmowy z gospodarzami, wymiana impulsów do zajęć przyrodniczo-ogrodniczych oraz Niezło-Ziółkowe pyszności, w tym ziołowe lody:)
18.00 Metoda Skautowa, czyli co harcestwo może dać współczenej szkole- mini wykład o tym, czego potrzebują dzieci i młodzież, by harmnijnie się rozwijać:)
18.30 Poznaj akwarele, czyli dlaczego warto malować z małymi dziećmi akwarelami-mini warsztat dla początkujących:)

Ze względów bezpieczeństwa możemy w tym roku przyjąć tylko
20 osób. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie.

Zgłoszenia prosimy dokonywać mailowo na adres fundacji:
[email protected] lub telefonicznie : 515403191
Opłata w wysokości 20zł jest cegiełką na rzecz Fundacji Za Horyzont:)