KOLOROWE CZWARTKI- ZABAWA MALARSKA DLA DZIECI 7-12 LAT

Opis: Zajęcia plastyczne dla dzieci w fundacji Za Horyzont:) A więc wypływamy na morze twórczości, swobodnej zabawy malarskiej i płyniemy za horyzont schematów, mody na naśladowanie doroslych, przyzwyczajeń, ograniczeń. Będziemy malować, malować, malować:) no może czasem coś narysujemy:) Akwarele, akryle, pastele Jeden miesiąc -jedna tehcnika. Tak, dokłądnie, po to, by dziecko mogło zaufać, eksperymentować, poczuć się komfortowa i móc obserwować:) Najlepszą rekomendacją zajęć będzie opowieść prowadzącej:) Zapraszamy serdecznie. Mamy 6 wolnych miejsc:)

Kiedy: Każdy czwartek

Godzina: 17.00-18.30

Początek: 10 września 2020

Zakończenie cyklu zajęć: 24 czerwca 2020

Prowadząca:

Anna Kwiecień o sobie:

Ukończyłam ASP w Katowicach, jestem więc magistrem sztuki:) z wykształcenia i z pasji , z którą przyszłam na świat:). Nigdy nie wyobrażałam sobie życia odłączonego od sztuki (malarstwa, śpiewu i tańca). Studia skończyłam na kierunku technicznym i analitycznym - projektowanie form przemysłowych, ale obecnie zajmuję się malowaniem przy pomocy sprayu i aerografu. Maluję na różnych przedmiotach, dostosowując technologię do rodzaju podłoża (samochody, meble, narty, ściany, płótna, łodzie, tkaniny). Maluję murale oraz malarsko dekoruję wnętrza - owocem tego jest współpraca z m.in. Muzeum Narodowym w Warszawie, Zamkiem Sztuki Ujazdowski, Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie, Galerią Szyb Wilson w Katowicach.Jestem zwolenniczką tezy, że potrzebę tworzenia posiada każdy człowiek, a działania twórcze są bazą do rozwoju w wielu dzidzinach, ucząc wrażliwości, skupienia, wytrwałości, ciekawości, podejmowania decyzji i zrozumienia samego siebie. Z tego przekonania zrodziła się chęć i zamiłowanie do prowadzenia zajęć plastycznych.Od ponad 4 lat prowadzę warsztaty rękodzieła, rysunku i malarstwa, re-designu oraz warsztaty plastyki sensorycznej. Współpracuję w tym zakresie z przedszkolami, szkołami, domami kultury, a nawet Uniwersytetem Trzeciego Wieku.Na swoich zajęciach podaję uczestnikom narzędzia do tworzenia, dbam, aby były to materiały bezpieczne i dobrej jakości, by obcowanie z nimi dostarczało przyjemności i pobudzały do zanużenia się w twórczości.W takim środowisku staram się otworzyć uczniów na kolor i uświadomić siłę własnych decyzji w procesie tworzenia (nie tylko sztuki). Staram się wspierać te decyzje, budując osobowość uczestników moich zajęć. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, od których co dzień pobieram lekcję wielu cech przydatnych przy prowadzeniu zajęć.

Opłata: 140zł od osoby / miesiąc( w tym cena materiałów potrzebnych do zajęć). Cena za rodzeństwo: 120zł

Zapisy przyjmujemy emailowo na adres: