DZIADKOWIE ZA WNUKIEM, CZYLI JAK MĄDRZE KOCHAĆ WNUKA Z ZESPOŁEM ASPERGERA

Opis: "Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka."

W tym walijskim przysłowiu zawiera się prawda o roli relacji dziecka z babcią i dziadkiem. Kochający dziadkowie mogą obdarować dziecko tym, czym nie mogą rodzice.
Czasem ta miłość jest trudniejsza i dlatego musi być większa.
Ale jak to zrobić? Jak to zrobić, by naprawdę wspierać dziecko?
Jak to zrobić, gdy wnuk lub wnuczka
otrzymują diagnozę ZESPOŁU ASPERGERA?

Dla kogo:
Ten warsztat jest dla dziadków i bać dziecka z Zespołem Aspergera, ale też dla cioć, wujków, sąsiadów, którzy chcieli by wesprzeć swojego wnuka, wnuczkę i ich rodziców. którzy potrzebują zrozumieć jego ich potrzeby i możliwości.

Prowadząca: Katarzyna Borowiec-Mańkowska
Mama wspaniałej dziewczynki z Zespołem Aspergera, dzięki której odkrywa pasję zgłębiania specyfiki dziewczęcego i kobiecego spektrum autyzmu. Dusza artystyczna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Prowadzi warsztaty z zakresu technik aktorskich, pracy z ciałem, głosem dla dzieci i dorosłych.
Obecnie studentka ostatniego roku psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz szkolenia z psychoterapii systemowej rodzin.

Czas: 17:00 - 19:00

Koszt: 60 zł (dwoje dziadków obdarowanego dziecka płaci tylko za jedną osobę)
Płatności prosimy dokonywać w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu na konto:

BNP PARIBAS 47 1600 1462 1888 2386 1000 0001
W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę warsztatu DAR ASPERGERA