DRAMA - METODA TWÓRCZEJ EDUKACJI

Opis: Termin drama pochodzi od greckiego słowa drao działam, usiłuję. Metoda dramy ma swoje korzenie w teatrze i w zabawie tematycznej dzieci, a jej istotą jest wejście w rolę fikcyjnej postaci, zwierzęcia, zjawiska dzięki zaangażowaniu swojego ciała, wyobraźni, zmysłów, intelektu, emocji i mowy. W czasie warsztatu uczestnicy poznają w praktycznym działaniu wybrane techniki pracy metoda dramy oraz dowiedzą się jakie są psychologiczno-pedagogiczne podstawy stosowania dramy.

Dla kogo: nauczyciele, studenci, animatorzy, arteterapeuci, osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą.

Liczba uczestników: 12- 20

Godzina: 17.00-19.15

Informacje dodatkowe:

• opłaty za warsztat należy dokonywać bezpośrednio przed warsztatem, gotówką
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy

Jeżeli zainteresował Cię ten warsztat i chciałbyś zorganizować go w swojej szkole, placówce lub innej przestrzeni, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego; 515266908