Dopalacze. Zażyjesz- przepadniesz (Bielsko-Biała)

DOPALACZE. Zażyjesz - przepadniesz

W celu wzmocnienia działań profilaktycznych proponujemy Państwu szkolenie dla nauczycieli, które poszerzy wiedzę uczestników na temat problemu dopalaczy wśród młodzieży. Nauczyciele będą mogli rozwinąć i nauczyć się nowych umiejętności rozpoznawania sygnałów ostrzegawczych wskazujących na zażywanie substancji psychoaktywnych oraz postawienia wstępnej diagnozy. Pokażemy jak należy przeprowadzić interwencje profilaktyczną.

- opowiemy czym są dopalacze, charakterystyka substancji, aktualna sytuacja prawna, wyniki badań

- jak rozpoznać czy dziecko zażywa substancje psychoaktywne

- jak reagować w momencie podejrzeń świadczących, że uczeń zażywa substancje psychoaktywne

- schemat przeprowadzenia interwencji profilaktycznej wobec ucznia i

jego rodziców.

Dla kogo: Nauczyciele

Liczba uczestników: 8 - 25

Czas trwania: 2 x 90 min.

Informacje dodatkowe:

• Płatności prosimy dokonywać w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatu na konto: BNP PARIBAS 47160014621888238610000001 W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę warsztatu: "Dopalacze. Zażyjesz- przepadniesz ( Bielsko-Biała)"
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy