CYBERBUULYING - bądź bezpieczny w sieci (Bielsko-Biała)

Opis:
Podczas szkolenia scharakteryzujemy zjawisko cyberbullyingu w Polsce i na świecie. Podpowiemy jak postępować w sytuacji otrzymania informacji o przestępstwie w sieci – ustalenie okoliczności, zabezpieczenie dowodów, postępowanie w sytuacji gdy sprawca jest znany (np. uczeń szkoły) lub nieznany. Przekażemy wskazówki jak rozpoznać ofiarę cyberprzemocy oraz jak pracować z uczniami w obliczu cyberbullyingu – ofiarami, sprawcami i świadkami. Co ważne, powyższa wiedza pozwoli również chronić siebie – nauczyciele i pedagodzy także padają ofiarą cyberbullyingu z powodu np. „zemsty” ucznia lub nawet rodzica.

Dla kogo: Nauczyciele

Liczba uczestników: 8 - 25

Czas trwania: 2 x 90 min.

Informacje dodatkowe:

• Płatności prosimy dokonywać w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatu na konto: BNP PARIBAS 47160014621888238610000001 W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę warsztatu: "CYBERBUULYING - bądź bezpieczny w sieci (Bielsko-Biała)"
  • informację potwierdzającą termin warsztatu uczestnicy otrzymają w przypadku zebrania się grupy