SZKOLENIE AUTYZM w ISP

4 listopada 2020

Złap okazję!! ⏰? Weź udział w II EDYCJI SZKOLENIA dla rodziców, krewnych, przyjaciół, nauczycieli i opiekunów dzieci autystycznych! To jedyne takie szkolenie, które wyposaży Cię w kompleksową wiedzę na temat autyzmu!

? Prowadząca zajęcia Agnieszka Olej-Ryszkiel - doktorantka Uniwersytetu Śląskiego, pedagog, logopeda, tyflopedagog, terapeuta i od 15 lat mama cudownych synów ze spektrum zaburzeń autystycznych (ASD), podzieli się nie tylko wiedzą teoretyczną o tym, czym jest autyzm i jak wygląda terapia, ale przede wszystkim nauczy na bazie własnych, kilkunastoletnich doświadczeń jak w codziennym życiu pracować i postępować z dzieckiem ze spektrum autyzmu.

Program szkolenia:

? Co to jest Autyzm

? Rozwijanie mowy i innych system ów porozumiewania się

? Program rozwijania samodzielności

? Budowanie systemu motywacji

? Podstawowe metody pracy z dzieckiem

? Zachowania niepożądane i sposoby ich eliminowania

? Organizacja terapii autystycznego dziecka i życie codzienne rodziny

? Na czym polegają zaburzenia sensoryczne u dzieci z autyzmem

? Jaką rolę odgrywa dieta w prowadzeniu dziecka z problemami rozwojowymi oraz jakie świadczenia socjalne, prawa i uprawnienia ma dziecko z diagnozą

Pozostało tylko 15 miejsc, liczy się kolejność zapisów

• Miejsce: Platforma ClickMeeting ISP (szkolenie prowadzone online)
  • Termin: 4 spotkania w soboty i niedziele po 6 godzin, od godz. 9:00 do 15:00

Cena za CAŁOŚĆ to jedyne 998 zł za 24 godziny zajęć pełnych praktycznej wiedzy!