Bezpłatny webinar ,,Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży'' dr Marek Honkisz w rozmowie z mgr Ewą Plurą

,,Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży'' - Darmowy webinar z lekarzem psychiatrą dr. Markiem Honkiszem poprowadzi wykładowca ISP mgr Ewa Plura.

Webinar odbędzie się LIVE na fanpage'u ISP 28.10 "Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży" w godz. 18:00 - 19:30.

Praktycznie każdego dnia docierają do nas informacje o trudnym stanie polskiej psychiatrii dziecięcej a także o rosnącej liczbie dzieci i młodzieży, która boryka się z problemami psychologicznymi. Niestety pandemia COVID-19 jeszcze pogłębia problemy młodych osób, które zmagają się np. z depresją. Szokującym faktem jest aż 5 krotny wzrost liczby samobójstw w Polsce, w tym duży wzrost liczby prób samobójczych u dzieci? Jak rozpoznać alarmujące sygnały u dziecka i nastolatka zanim będzie za późno?

Na to i wiele innych pytań odpowie psychiatra dr Marek Honkisz w rozmowie z mgr Ewą Plurą.

Serdecznie zapraszamy:

• Nauczycieli wszystkich szczebli edukacji szkolnej
  • Terapeutów
  • Rodziców dzieci w wieku szkolnym ( w tym nastolatków)
  • Słuchaczy studiów pedagogicznych i psychologicznych
  • Wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką psychiatrii i psychologii

Co zyskasz uczestnicząc w webinarach?

• Wiedzę specjalistyczną od lekarza, który pracuje na co dzień z młodzieżą i dziećmi doświadczającymi kryzysów zdrowia psychicznego
  • Rozpoznasz sygnały świadczące o tym, że dziecko może mieć problem natury psychologicznej
  • Dowiesz się jak dbać o zdrowie psychiczne dziecka

Jak wziąć udział w webinarze?

1. Weź udział w wydarzeniu ISP na Facebooku (LINK)
  2. W dniu wydarzenia otrzymasz od Facebooka przypomnienie o naszym webinarze
  3. Wejdź w relację live dostępną w evencie lub na profilu ISP na Facebooku (KLIKNIJ)
  4. Jeśli chcesz otrzymać zaświadczenie o udziale w webinarze (koszt 25 zł) wypełnij formularz zgłoszeniowy: (KLIKNIJ)

dr Marek Honkisz- o sobie:

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego Centrum Pediatrii im. J.P. II w Sosnowcu w latach 2014-2020. Obecnie praktykuję w ramach indywidualnej praktyki specjalistycznej, dyżuruję w oddziale Psychiatrii dzieci i młodzieży w Bielsku-Białej oraz sporządzam opinie sądowo-psychiatryczne. Zajmuję się kompleksowym leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych.

Jestem absolwentem Wydziału lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Staż podyplomowy ukończyłem w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym i m. B. Hagera w Tarnowskich Górach.

Odbywałem staże w następujących oddziałach psychiatrycznych m.in.:

- Oddziale Klinicznym Psychiatrii WSP w Tarnowskich Górach

- Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii GCM w Katowicach

- Oddziale Psychiatrii ZCOSS w Dąbrowie Górniczej

- Oddziale Psychiatrii Centrum Psychiatrii w Katowicach

Aby otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w webinarze:

1. wypełnij formularz (KLIKNIJ)
  2. wnieś opłatę za zaświadczenie ( 25 zł brutto) --> Nr konta w banku Santander 23 1090 2141 0000 0001 2350 0758 tytuł przelewu: Imię Nazwisko + zaświadczenie webinary dr Marek Honkisz
  3. wyślij potwierdzenie wniesienia opłaty na maila: [email protected]
  4. otrzymasz zaświadczenie na podany w formularzu adres e-mail

Zaświadczenie jest honorowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki i zalicza się do puli awansu zawodowego nauczycieli.