Zdobądź dofinansowanie na studia i szkolenia w ISP!


Szkolenia w ISP dofinansowane

Wiele osób chciałoby się zapisać na studia podyplomowe, jednak czasami przeszkodą okazuje się sytuacja finansowa. Na szczęście można skorzystać z dofinansowania na szkolenia i studia podyplomowe! Dopłata będzie pochodzić ze środków Unii Europejskiej i wynosi aż 80% ceny studiów - jako można ją zdobyć?

Jak to działa?

Z racji tego, że posiadamy certyfikat SUS 2.0, mamy możliwość realizowania usług szkoleniowo-rozwojowych zgodnych ze standardami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO). Wystarczy, że przyszły student wybierze na stronie internetowej kierunek studiów, który go interesuje lub szkolenie (UWAGA! Dotyczy tylko kierunków niepedagogicznych!). Następnie operator programu wyda wniosek o dofinansowanie tego przedsięwzięcia. Kandydat, który jest zatrudniony w małym lub mikroprzedsiębiorstwie, po podpisaniu odpowiedniej umowy musi wpłacić jedynie 20% ceny studiów!

Samodzielna decyzja o wyborze ścieżki rozwojowej

Dzięki temu, że pracownik lub przedsiębiorca sami decydują o tym, w którą stronę chcą się dalej rozwijać, mogą dobrać kierunek do swoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób każdy może albo „szlifować” swoje umiejętności z konkretnej dziedziny albo podejść do sprawy wielopłaszczyznowo i szkolić się w różnych dziedzinach.

Jeśli jest możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i wzmocnienie pozycji na rynku pracy, warto z niej skorzystać. Dzięki studiom podyplomowym, oprócz wiedzy i umiejętności praktycznych, przyszli pracodawcy będą na nas patrzeć bardziej przychylnym okiem. Uznają, że jesteśmy ambitni, gotowi do dalszego rozwoju i żądni wiedzy, a to niekwestionowany plus podczas rozmowy kwalifikacyjnej!