Zbierz grupę, a my uruchomimy studia w Twoim mieście!

Studia podyplomowe w Twoim mieście - zbierz grupę

Studia podyplomowe to najlepsza inwestycja w rozwój osobisty oraz zawodowy. Decydując się na kontynuację nauki, możesz nie tylko poszerzyć zakres swojej wiedzy, ale także zdobyć dodatkowe kwalifikacje, dzięki którym zyskasz możliwość zmiany dotychczasowej posady i awansu. Rekrutacja już wystartowała, dlatego nie trać czasu i zadbaj o swoją przyszłość. Zostań liderem studiów podyplomowych z ISP i studiuj tak jak lubisz.

Ciesz się studiami w swoim mieście!

Kierunki, które odnajdziesz w naszej ofercie to m.in. Pedagogika, Prawo i Administracja, Nauki o zarządzaniu oraz Psychologia, które podzielone są z kolei na kilkadziesiąt specjalności. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie masz szansę kształcić się i rozwijać w dziedzinie, z którą wiążesz swoją przyszłą karierę zawodową. Dodatkowo nie musisz tracić czasu na dojazd do placówki, ponieważ z ISP możesz uczyć się blisko swojego miejsca zamieszkania, a dzięki temu łączyć ze sobą studia, pracę i inne obowiązki. Jeśli tylko zbierzesz grupę 20 potencjalnych słuchaczy i zgłosisz się do nas, otworzymy dowolną specjalność w Twoim mieście. Zostań liderem studiów podyplomowych i ciesz się najlepszych kształceniem blisko swojego domu — z chęcią przedstawimy Ci nasze propozycje.

Dlaczego warto podjąć naukę na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe stanowią doskonałą okazję do tego, aby zgłębić swoją wiedzę, zdobyć całkowicie nowe umiejętności i wyspecjalizować się w kierunku, który interesuje nas od dawna. Sposób nauki na studiach podyplomowych znacznie odbiega od tego, który jest nam znany ze szkoły lub uczelni wyższej. Zajęcia odbywają się często w formie interaktywnych warsztatów lub burzy mózgów, które nadzorują wykwalifikowani specjaliści z wielu dziedzin. Nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim dorobkiem oraz doświadczeniem, którym uwielbiają dzielić się ze słuchaczami.

Studia podyplomowe to rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje i wzmocnić tym samym swoją pozycję na rynku pracy. Osiągając dodatkowe wykształcenie, zyskasz w oczach potencjalnego pracodawcy i zdobędziesz przewagę nad konkurencją. Jeżeli interesuje Cię możliwość uruchomienia studiów w Twoim mieście, skontaktuj się i zobacz, co możemy Ci zaproponować!