Zapisz się na studia i odbierz zaproszenie na szkolenie!


Szkolenie w ISP a studiach podyplomowych

Rekrutacja w Instytucie Studiów Podyplomowych trwa! W naszej ofercie pojawiły się nowe możliwości, w tym poszerzenie liczby miast, w których nauczamy. Dla wszystkich osób, które chcą zapisać się na nasze studia podyplomowe przygotowaliśmy również specjalną promocję!

Każda osoba, która w dniach 14-21 września odwiedzi nasz sekretariat w celu podpisania umowy na studia podyplomowe na wybranej przez siebie specjalności, otrzyma od nas zaproszenie uprawniające do bezpłatnego udziału w szkoleniu dla nauczycieli pt. „Asertywny nauczyciel. Sprawdź, co mówi Twoja postawa". Poprowadzi je kwalifikowana i ceniona trenerka — Pani Elżbieta Kowacka.

To świetna okazja na to, by zdobyć dodatkową szansę na podniesienie swoich kompetencji i poszerzenie wiedzy! Gorąco zachęcamy wszystkie niezdecydowane jeszcze osoby do zapisu i skorzystania z tej wyjątkowej promocji!

Przypominamy również o trwającej promocji WPISOWE -50%, która trwa tylko do końca września! Wystarczy zapisać się online na dowolną specjalność, żeby odebrać rabat w wysokości 100 zł na kwotę wpisowego.