Zacznij studia w Rybniku na wiosnę — rekrutacja na nowy semestr trwa!

25 lutego 2019

Studiuj w Rybniku na studiach podyplomowych

Praca powinna wynikać z pasji — tylko wtedy przynosi satysfakcję i powoduje długotrwałe zadowolenie. Studia podyplomowe to szansa dla tych, którym nie udało się jeszcze obrać konkretnej ścieżki zawodowej i wciąż poszukują posady, która mogłaby w pełni spełnić ich oczekiwania. Jeśli czujesz, że Twoja obecna praca nie jest tym, czym chciałbyś się na co dzień zajmować, skorzystaj z wiosennej rekrutacji i zapisz się na studia podyplomowe!

Mówi się, że wiosna to najlepszy czas na zmiany — wówczas przyroda budzi się do życia, a my zyskujemy więcej energii i zapału, który wykorzystać możemy na rozwój i samodoskonalenie się poprzez naukę na studiach podyplomowych. Zacznij studia w Rybniku na wiosnę i rozpocznij swoją wymarzoną karierę!

Dlaczego warto podjąć studia w Rybniku?

Dzięki studiom podyplomowym w Rybniku masz szansę kształcić się w kierunku, który rzeczywiście Cię interesuje i stać się ekspertem w danej dziedzinie. Podczas studiów uporządkujesz dotychczasową wiedzę, a także zdobędziesz nowe informacje oraz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. Dodatkowo uzyskany dyplom może wyróżnić Cię na tle innych kandydatów ubiegających się o Twoją wymarzoną posadę i zapewnić Ci w ten sposób przewagę na rynku pracy.

Doskonała lokalizacja na studia

Studiowaniu w Rybniku sprzyja także sama lokalizacja tego miasta. Jest położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Biorąc pod uwagę jego powierzchnię, można uznać je za miasto średniej wielkości, które otoczone jest jednak przez wiele pobliskich miejscowości. Od kilku lat obserwuje się stały rozwój Rybnika, który przebiega na płaszczyźnie edukacyjnej, kulturalnej, gospodarczej i handlowej. Słuchacze, którzy decydują się na studia w tym mieście, zyskują okazję odwiedzenia wielu ciekawych miejsc i zaznania sporej ilości atrakcji, m.in. zamku, bazyliki, kościołów czy ratuszu.

Podejmij naukę na studiach podyplomowych w Rybniku i zdobądź dodatkowe umiejętności oraz wykształcenie! Gwarantujemy wygodny plan zajęć, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz dogodny dojazd do placówek. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!