Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu z pozytywną oceną PKA dla kierunku Pedagogika

23 sierpnia 2023

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami świetnymi wieściami dotyczącymi naszej współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. Kierunek Pedagogika, na bazie którego organizujemy studia podyplomowe, właśnie otrzymał bardzo pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej, co potwierdza wysoką jakość kształcenia i zaangażowanie zarówno kadry pedagogicznej, jak i studentów.

Nasz zespół jest zaszczycony, że możemy być częścią tak prestiżowej współpracy edukacyjnej. Wspólnie dążymy do doskonalenia procesu edukacyjnego oraz przygotowania przyszłych pedagogów do pełnienia ważnej roli w społeczeństwie. To dzięki ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowaniu naszych studentów oraz wykładowców osiągnęliśmy ten znaczący sukces.

Pozytywna ocena Kierunku Pedagogika jest potwierdzeniem, że nasza współpraca przynosi owocne rezultaty. Dzięki temu możemy kontynuować rozwijanie programów nauczania, inicjować nowe projekty badawcze i edukacyjne oraz inspirować naszych studentów do osiągania jeszcze wyższych celów.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu- oraz wszystkim zaangażowanym osobom.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego rezultatu. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wyjątkowej społeczności akademickiej.