​Witaj na nowej stronie ISP!


Strefa Studenta w ISP

Jak widzisz, zaszło tu sporo zmian. To co je łączy, to ułatwienie kandydatom na studia i obecnym słuchaczom dostępu do ważnych informacji. Dzięki nowym funkcjonalnościom będziesz mógł szybko wyszukać i poznać szczegóły dotyczące każdej specjalności, zapisywać się na studia podyplomowe online, a także kontrolować statusy swoich płatności. Opcje te dostępne są po zalogowaniu się do “Strefy słuchacza” w prawym górnym rogu strony. Jeśli jesteś naszym słuchaczem, absolwentem, lub dokonałeś już rejestracji na poprzedniej stronie, otrzymasz od nas login i hasło na podany przez siebie adres email. W przypadku gdy wiadomość z danymi logowania do Ciebie nie dotrze, skontaktuj się z nami. Jeśli nie posiadasz konta, zachęcamy Cię do rejestracji - zajmuje zaledwie kilka chwil! Chcesz poznać lepiej wszystkie możliwości? Pobierz nasz krótki Przewodnik po stronie tutaj.

Ważne! Od teraz, każdy słuchacz posiada swój indywidualny numer konta bankowego, inny dla każdej specjalności, na którą jest zapisany. Numer jest dostępny po zalogowaniu się do Strefy słuchacza. Od 20.12.2017 wszystkie wpłaty należy uiszczać na ten właśnie numer!

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, koniecznie zapoznaj się z Przewodnikiem po stronie. Wyjaśniamy tam krok po kroku jak poruszać się po nowej stronie i korzystać z jej nowych funkcji. W razie problemów zapraszamy do kontaktu pod adresem email isp@podyplomowka.edu.pl, numerem tel. 32 787 57 47, lub osobiście w naszym sekretariacie na ul. Sienkiewicza 1 w Tychach.