Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2020/2021. Sięgnij po WIĘCEJ rabatów !

3 sierpnia 2020

Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2020/2021.

WARTO ZDOBYĆ NOWE MOŻLIWOŚCI!

Instytut Studiów Podyplomowych od 9 lat specjalizuje się w kształceniu pedagogicznym. Z każdym rokiem akademickim dajemy Ci kolejne możliwości rozwoju zawodowego. Ciągle uruchamiamy nowe specjalności i szkolenia a także oferujemy atrakcyjne pakiety i rabaty.

WARTO zdobywać w ISP nowe kompetencje zawodowe, bo:

• studia podyplomowe są niezbędne każdemu nauczycielowi do rozwoju i awansu zawodowego
  • na bieżąco śledzimy trendy w edukacji i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku
  • oferujemy specjalności, które są poszukiwane wśród pracodawców
  • premiujemy najbardziej zdecydowanych, dlatego tylko do końca sierpnia dajemy

rabaty nawet do 1650 zł.

Ponadto oferujemy:

• wpisowe: 100zł (normalnie: 200zł)
  • 100zł rabatu za każdy semestr (oszczędność nawet 400zł!)
  • 150zł rabatu za każdy semestr na każdą kolejną specjalność w tej samej rekrutacji

Dodatkowe rabaty dla absolwentów i słuchaczy

• do 600 zł rabatu dla pierwszych 25 osób na specjalności
  • 200 zł rabatu za polecenie nas nowemu słuchaczowi, który podejmie naukę w ISP

WARTO skorzystać z dofinansowania!

Dzięki fundacji Instytutu Studiów Podyplomowych ZA HORYZONT uruchomiliśmy program „Potrzebuję – studiuję”, dzięki któremu przyszli słuchacze mają szansę otrzymać dofinansowanie do studiów nawet do 75%! Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

WARTO skorzystać z zajęć online!

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie w Tychach, Częstochowie i Bielsku-Białej. Ponadto nasi słuchacze spotykają się w wielu miastach na Śląsku i nie tylko, m.in. w Katowicach, Rybniku, Lublińcu, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu Zdrój, Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Oświęcimiu, Radomsku, Zawierciu i Żorach. Szybko reagujemy na zmieniające się warunki, dlatego dodatkowo uruchomiliśmy zajęcia online – bez wychodzenia z domu.

WARTO właśnie w ISP, bo pracujemy z wykładowcami-praktykami.

Naszą kadrę tworzą eksperci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym poznasz nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną stronę swojej nowej specjalności. Dzięki analizie zagadnień na konkretnych przykładach, zyskasz wiedzę gotową do wdrożenia we własnej pracy. Prowadzimy także szkolenia, konferencje, webinary, które dadzą Ci dodatkowy zastrzyk wiedzy i przestrzeń do wymiany doświadczeń