Trwa rekrutacja marcowa 2023/2024 - zapisz się już dziś!

16 stycznia 2024

W Instytucie Studiów Podyplomowych ruszyła marcowa rekrutacja na studia podyplomowe online, kierowane szczególnie do nauczycieli poszukujących nowych możliwości rozwoju zawodowego. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i zdobyciem dodatkowych kwalifikacji.

Dlaczego warto zapisać się na studia podyplomowe w ISP?

  1. Elastyczność i Dostępność: Studia podyplomowe oferowane przez Instytut są dostępne online, co umożliwia uczestnictwo z dowolnego miejsca na świecie. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą pogodzić pracę zawodową z kontynuacją nauki.
  2. Nowoczesne Metody Nauczania: Instytut Stuiów Podyplomowych stosuje innowacyjne metody nauczania, korzystając z zaawansowanych technologii edukacyjnych. Uczestnicy zyskują nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności przydatne w codziennej pracy.
  3. Bogata Oferta Kierunków: W ramach rekrutacji marcowej dostępne są różnorodne kierunki studiów podyplomowych, obejmujące m.in. pedagogikę, metodyki nauczania, nowoczesne technologie w edukacji oraz zarządzanie placówkami oświatowymi.
  4. Wsparcie Doświadczonych Wykładowców: Uczestnicy studiów podyplomowych w ISP mają możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia cenionych specjalistów w swoich dziedzinach. Wykładowcy są gotowi służyć pomocą i udzielać wsparcia w trakcie trwania programu.

Jak się zapisać?

Proces zgłaszania się jest prosty i przejrzysty. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Instytutu Studiów Podyplomowych. Zachęcamy do zapisów już dzisiaj, aby zdobyć nowe kwalifikacje i podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Nie przegap okazji! Zapisz się na studia podyplomowe online w Instytucie Studiów Podyplomowych i otwórz drzwi do nowych możliwości w swojej karierze zawodowej!