​Studia podyplomowe w ISP — spotkaj praktyków i ekspertów


ekspert i sluchaczka w isp

Jedną z największych zalet studiów podyplomowych jest możliwość zdobywania umiejętności praktycznych, które następnie można wykorzystać w codziennej pracy. Przeniesienie punktu ciężkości z nauki teorii na przyswajanie konkretnych kompetencji polega nie tylko na warsztatach czy zajęciach interaktywnych. To przede wszystkim spotkania z ekspertami — doświadczonymi praktykami, którzy dzielą się ze słuchaczami swoją wieloletnią wiedzą i poradami.

Najlepsza forma kształcenia

Nie ma nic cenniejszego w nauce niż możliwość spotkania uznanych autorytetów w konkretnych dziedzinach. Wynika to z faktu, że żadne przygotowanie teoretyczne, obycie i znajomość książek nie może równać się z wieloletnim doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami. Spotkania z cenionymi ekspertami i profesjonalistami w różnych branżach to szansa na poznanie realiów wielu zawodów oraz tajników, które pozwalają osiągnąć w nich spektakularny sukces. Wiedząc, jak istotna jest praca z praktykami, w ISP zapewniamy naszym słuchaczom możliwość uczenia się od nich wszystkiego, co najważniejsze w danych dziedzinach.

Spotkania z ekspertami

Niewątpliwym atutem ISP jest fakt, że wielu ekspertów i uznanych praktyków tworzy bezpośrednio naszą kadrę wykładowców. Oznacza to, że nasi słuchacze mogą regularnie spotykać się z nimi podczas zajęć i wykładów, dzięki czemu stale obcują z praktyczną stroną studiów. Ma to bardzo duże przełożenie na jakość nauki i nabywanych kwalifikacji. Spotkania z ekspertami to również doskonała okazja na zainspirowanie się do działania i podejmowania odważnych decyzji zawodowych — a to przecież jeden z najbardziej kluczowych warunków do odniesienia sukcesu.

Nawiązywanie kontaktów

Warto również pamiętać, że nauka pod okiem ekspertów, czy to w trakcie regularnych zajęć, czy poprzez liczne wyjścia i spotkania poza murami ISP, to także idealna szansa na nawiązanie cennych znajomości zawodowych. Współcześnie wiele branż w dużym stopniu opiera się na budowaniu sieci kontaktów i networkingu. W IPS umożliwiamy naszym słuchaczom poznawanie doświadczonych ekspertów, którzy bardzo często cieszą cię w swoich branżach dużym uznaniem i popularnością.

Jeśli również uważasz, że nauka umiejętności praktycznych i możliwość poznawania cenionych autorytetów to jedna z najlepszych form kształcenia i rozwijania swoich kompetencji, ISP będzie dla Ciebie idealnym miejscem na studia podyplomowe.