Studia Edukacja i wspomaganie osób z autyzmem w Twoim mieście!


wspieranie osób z autyzmem

Najnowsze badania wskazują na to, że liczba dzieci zmagających się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu stale rośnie, podobnie jak społeczna świadomość na ten temat. Trudności, które napotykają w swoim życiu przejawiają się w wielu jego sferach, w tym w szkole, gdzie właściwe podejście i traktowanie musi iść w parze z akceptacją. Problematykę świetnie przedstawiają filmy, takie jak ten:

To również wyzwanie dla nauczycieli, którzy w świetle przepisów muszą posiadać kwalifikacje i uprawnienia do nauczania dzieci z autyzmem czy zespołem Aspergera. Z tego powodu, Instytut Studiów Podyplomowych prowadzi nauczanie na specjalności Edukacja i wspomaganie osób z autyzmem, zespołem Aspergera. Jej ukończenie oznacza zdobycie niezbędnych i wymaganych przez pracodawców kompetencji zaledwie w 2 semetry (rok nauki), pod okiem najlepszych specjalistów.

Dodatkowym atutem specjalności jest GWARANCJA otwarcia we wszystkich obsługiwanych miastach, w tym także miastach, o które poszerzyliśmy naszą ofertę: Tychy, Bielsko, Rybnik, Gliwice, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn, Żywiec, Ruda Śląska, Katowice, Oświęcim, Jaworzno, Olkusz, Zawiercie, Częstochowa, Radomsko i Lubliniec.

Jeśli potrzebujesz przyswoić nową wiedzę i praktyczne umiejętności w tym zakresie, to świetny sposób na to, żeby zrobić to skutecznie, szybko i wygodnie. Zapisz się na studia podyplomowe przez naszą stronę i ciesz się wykształceniem potrzebnym do pracy!