Stawiamy na biznes! Networking w ISP


Stawiamy na biznes w ISP

W Instytucie Studiów Podyplomowych oferujemy naszym słuchaczom nie tylko wysokiej jakości studia pedagogiczne, lecz również wiele specjalności biznesowych, takich jak Zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem, Mediacje i negocjacje w biznesie czy Menedżer ds. sprzedaży i kluczowych klientów. W związku z tym, iż pragniemy postawić jeszcze większy nacisk na kształcenie w tym kierunku, przygotowaliśmy cykl regularnych spotkań pod nazwą Śniadania Biznesowe - poranny networking w Tychach, którego pierwsza odsłona odbędzie się już 25 września, o godzinie 8:15 w naszej siedzibie na ul. Sienkiewicza 1.

Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich osób, które zajmują się biznesem, prowadzą swoją działalność gospodarczą, lub są zainteresowane szeroką tematyką rozwoju, przedsiębiorczości i innowacji. Zapraszamy szczególnie wszystkie kobiety, które pragną rozwinąć swoje skrzydła w biznesie poprzez pozyskanie pokaźnej sieci kontaktów i nowych klientów. Nasza propozycja ma na celu przede wszystkim rozwinięcie idei networkingu jako sposobu na zwiększenie widoczności na rynku, pozyskiwanie licznych kontaktów i klientów, oraz promowanie własnych inicjatyw na forum specjalistów z różnych branż. Jak na prawdziwe śniadanie przystało, wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowego poczęstunku kawą, herbatą i ciasteczkami. Wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY.

Śniadania biznesowe to także inicjatywa skierowana do wszystkich naszych słuchaczy, w tym słuchaczy specjalności biznesowych, które wyróżniają się zwiększonym udziałem zajęć praktycznych i pracy ze specjalistami z branży w programie ćwiczeń i wykładów. Będą oni mogli regularnie uczestniczyć w tych rozwijających spotkaniach, oraz wykorzystywać w ich trakcie nabyte na studiach podyplomowych umiejętności i kompetencje.

Serdecznie zapraszamy!