Rekrutacja na studia podyplomowe trwa! Dołącz już teraz lub czekaj na październikową grupę!

16 maja 2023

Miło nam ogłosić, że Instytut Studiów Podyplomowych rozpoczął rekrutację na studia podyplomowe na dwa semestry! Jeśli jesteście zainteresowani kontynuacją nauki i zdobyciem nowych umiejętności, to ta informacja jest dla Was!


Mamy dla Was dwie opcje do wyboru:

1️⃣ Dołączcie do grupy, która rozpoczęła zajęcia w kwietniu 2023. Jeżeli czujecie, że jesteście gotowi do nadrobienia materiału i chcecie dołączyć już teraz, ta opcja jest dla Was idealna! Skontaktujcie się z naszym biurem rekrutacji, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych miejsc.


2️⃣ Poczekajcie na uruchomienie nowej grupy, która rozpocznie zajęcia w październiku. Jeśli macie inne zobowiązania lub potrzebujecie więcej czasu na przygotowanie się, ta opcja jest dla Was doskonała! Zapiszcie się na naszą listę oczekujących, a będziemy Was informować o rozpoczęciu rekrutacji.


Nasze studia podyplomowe oferują szeroki wybór programów, które odpowiadają różnym dziedzinom. Bez względu na to, czy chcecie poszerzyć swoją wiedzę w swojej branży, czy też zainteresowani jesteście nowymi obszarami, mamy coś dla Was!


Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Zapiszcie się już dziś i dajcie sobie szansę na rozwój i sukces!


Więcej informacji na temat rekrutacji i programów studiów znajdziecie na naszej stronie internetowej. Bądźcie na bieżąco z naszymi aktualnościami, udostępniajcie tę informację i zaproście Waszych znajomych do dołączenia do naszej społeczności!


Pamiętajcie, że inwestycja w wiedzę to inwestycja w przyszłość. Razem możemy osiągnąć wiele!