Rekomendacja od Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim

31 stycznia 2019

Zdjęcie poradni psychologiczno-pedagogicznej

Mamy przyjemność podzielić się obszerną rekomendacją, którą otrzymaliśmy od Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim. Rekomendacja dotyczy szkolenia zorganizowanego w tej placówce dla 21 pracowników, które odbyło się w dniach 14.12 - 15.12 w 2018 r. Szkolenie nosiło tytuł Rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych i zostało przeprowadzone przez Panią Elżbietę Kowacką.

Otrzymana przez nas rekomendacja wskazuje na wysoki poziom merytoryczny, zaangażowanie prowadzącej i bardzo dobrą organizację szkolenia: „Pozytywne opinie uczestników szkolenia pozwalają na rekomendowanie instytutu, jak również prowadzącej do świadczenia usług szkoleniowych”. Całą treść listu referencyjnego od Poradni można przeczytać poniżej. Serdecznie dziękujemy!

List referencyjny od Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim