Przyjmujemy jeszcze ostatnich Słuchaczy na semestr wiosenny!


kobieta cieszy sie z zapisu na studia podyplomowe

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy odwlekają decyzje o studiach podyplomowych na ostatnią chwilę - w ISP wciąż trwają ostatnie zapisy ostatnich słuchaczy na semestr wiosenny! To informacja również dla tych, którzy lubią spontaniczne akcje i potrzebują impulsu, który ostatecznie nakłoni ich do działania.

Nie zastanawiajcie się dłużej

Doskonale wiemy, że ilość spraw, które macie Wy - osoby dbające o samorozwój, bywa przytłaczająca. Staramy się przypominać Wam o bieżących sprawach, by żadna z nich nie umknęła Waszej uwadze. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że wybór odpowiedniej szkoły studiów podyplomowych to nie lada wyzwanie, które wymaga sporych nakładów energii oraz nierzadko jest odwlekane w czasie. W ISP prowadzimy zajęcia w wielu miastach i proponujemy dziesiątki interesujących specjalności, co oczywiście stanowi kolejny dylemat. Jednak wierzymy w to, że znajdują się wśród Was osoby, które są w pełni ukierunkowane i dokładnie wiedzą, w którą stronę chciałyby pójść. Wtedy wybór jest prosty, a jedyne co pozostaje to formalności.

Pora na zmiany

Wraz z zimą warto zamknąć pewne sprawy i wkroczyć pewnym krokiem w nowy etap w życiu. W tym przypadku to kolejny krok na ścieżce kariery. Wiosna sprzyja zmianom i jest idealnym pretekstem do wprowadzenia czegoś świeżego w swoje życie. Nowy samochód, czy fryzura cieszą - to prawda. Jednak nie ma nic lepszego niż satysfakcja z obserwacji progresu i rozwoju w swojej dziedzinie i branży!

Ostatni dzwonek do złożenia aplikacji

Jeśli więc od jakiegoś czasu planujecie podjęcie studiów podyplomowych, zapraszamy na semestr letni do ISP. Ciągle jeszcze przyjmujemy ostatnie dokumenty od nowych słuchaczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów podyplomowych i zapisów online. Wystarczy kilka kliknięć, żeby rozpocząć naukę w dogodnej lokalizacji!