Przedłużamy promocję Wpisowe 0 zł!


Promocja -50% na Wpisowe w ISP

Wpisowe GRATIS do końca maja — Już teraz każdy może skorzystać ze specjalnej promocji Wpisowe 0 zł. Wystarczy, że zapiszesz się na jedną ze specjalności do końca maja i dostarczysz do nas podpisane dokumenty w ciągu 14 dni. Zaoszczędź na wpisowym i ciesz się studiami podyplomowymi w ISP!

Rekrutacja w ISP

Rekrutacja na studia podyplomowe w ISP trwa! Słuchacze, którzy zapisali się już na nasze specjalności w maju, mieli okazję skorzystać z promocji Wpisowe 0 zł, jednak z uwagi na fakt, że liczba chętnych wciąż jest bardzo duża, zdecydowaliśmy się na jej przedłużenie. Oznacza to, że do końca czerwca wciąż możesz skorzystać z niesamowitego rabatu i zapisać się na wybraną przez siebie specjalność i zaoszczędzić kwotę CAŁEGO WPISOWEGO!

Jak działa promocja?

Jeśli zapiszesz się na nasze studia podyplomowe do końca czerwca i dostarczysz wymagane dokumenty do naszego sekretariatu w ciągu 14 dni, będziesz mógł rozpocząć studiowanie, nie płacąc wpisowego!

Czas na Twój ruch!

Wybierz dowolną z ponad 70 specjalności na czterech kierunkach; Pedagogika, Nauki o Zarządzaniu, Psychologia lub Prawo i Administracja, zapisz się online, dostarcz dokumenty i ciesz się najlepszymi studiami podyplomowymi! Przypominamy również, że otwieramy kolejne lokalizacje na całym Śląsku i nie tylko, dzięki czemu możesz studiować w swoim mieście i zrezygnować z długich dojazdów!

Brzmi świetnie? W takim razie nie marnuj więcej czasu i zapisz się już dziś!