Promocja WPISOWE -100 ZŁ w ISP!


wpisowe na studia podyplomowe -50% taniej

Wakacje pełne okazji w ISP trwają! Pisaliśmy już o tym, że lato to najlepszy czas na to, żeby zapisać się na studia podyplomowe w naszym Instytucie — przede wszystkim ze względu na okazje i promocje.

Taniej o połowę!

W związku z dużym zainteresowaniem zdecydowaliśmy się obniżyć cenę wpisowego o 50% na cały lipiec! Tylko teraz zapisując się na studia podyplomowe w ISP, możesz zyskać aż połowę wpisowego - to czysta oszczędność! Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że zapiszesz się online na dowolną spośród ponad 70 naszych specjalności i złożysz potrzebne dokumenty do sekretariatu w trakcie dwóch tygodni.

Znajdź swoje studia w lipcu!

Lipiec jest doskonałym okresem na spokojne zastanowienie się nad swoimi planami i wybór odpowiedniego kierunku studiów podyplomowych. Aby jednak ułatwić Ci tę decyzję, postanowiliśmy sprawić, żeby studiowanie u nas było dla Ciebie jeszcze wygodniejsze. Teraz nasza oferta obejmuje poszerzoną liczbę miast na całym Śląsku i nie tylko! To gwarancja oszczędności czasu i krótkich dojazdów, a także komfortowej edukacji, którą można połączyć z pracą!

Studia na najwyższym poziomie

ISP w Tychach to lider w dziedzinie studiów podyplomowych. Oferujemy dziesiątki specjalności na czterech kierunkach: Pedagogika, Psychologia, Nauki o Zarządzaniu i Prawo i Administracja. Nasi absolwenci, dzięki kształceniu nastawionemu na umiejętności praktyczne, łatwo odnajdują się na rynku pracy. Zapisując się na nasze studia podyplomowe, możesz mieć pewność, że inwestujesz we własny rozwój i karierę.

Nie trać czasu — ta okazja czeka właśnie na Ciebie. Znajdź swoje wymarzone studia, skorzystaj z promocji i ciesz kształceniem na najwyższym poziomie w dobrej cenie w Twoim mieście!