Promocja dla absolwentów i obecnych słuchaczy ISP!

20 lutego 2019

Nowa promocja w ISP dla absolwentów i obecnych słuchaczy

W związku z trwającą obecnie rekrutacją na semestr letni w ISP przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich naszych obecnych słuchaczy i absolwentów! Jeżeli należysz do którejś z tych grup, wystarczy, że zapiszesz się na dowolne studia podyplomowe z naszej oferty, aby otrzymać od nas aż 700 zł rabatu! Jak to działa?

700 zł rabatu

Każdy nasz słuchacz lub absolwent, który zdecyduje się na podjęcie kolejnych studiów podyplomowych w ISP, będzie mógł skorzystać z dwóch megapromocji. Pierwsza to 0 zł wpisowego, a druga to zniżka w wysokości 500 zł na ostatni semestr wybranych studiów! Razem to aż 700 zł! Tak okazja się już nie powtórzy!

Jak to działa?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wybrać dowolne studia podyplomowe z naszej oferty na stronie internetowej, a następnie kliknąć „Aplikuj teraz”! Rabat naliczy się automatycznie podczas procesu rekrutacji online. Nie musisz podawać kodów czy wypełniać formularzy — wystarczy, że klikniesz!*

Nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej promocji na studia podyplomowe w ISP! To niepowtarzalna okazja na studiowanie w tak dobrej cenie. Zapisz się już dziś — promocja jest ograniczona czasowo!

*Jeśli jesteś absolwentem ISP i nie byłeś w ostatnim roku słuchaczem, podczas rejestracji zaznacz opcję "Jestem absolwentem tej uczelni".