"Projekt Pedagogika Specjalna 2 - AUTYZM" II TURA

29 marca 2022

PPS2

Czym jest projekt specjalny ISP - Pedagogika specjalna 2?

Otrzymywaliśmy dziesiątki pytań o to, kiedy wznowimy webinary ze specjalistami ISP. Zdecydowaliśmy się na II turę cyklu "Projekt Specjalny - Pedagogika Specjalna II". Na przestrzeni marca i kwietnia odbędą się 3 webinary eksperckie ze specjalistami, którzy pracują na co dzień z dziećmi ze spektrum autyzmu. Aby dzieci ze spektrum czuły się bezpiecznie w szkole potrzeba ogromnego wysiłku ze strony nauczycieli, którzy często są pozostawieni z tą kwestia bez potrzebnej pomocy. Podczas webinariów pokażemy jak diagnozować i wspomagać dzieci podczas pracy w szkole. Już za niedługo odbędzie się także premiera naszego poradnika dla rodziców i nauczycieli!

Udział w naszych webinarach jest bezpłatny. Sami Państwo decydujecie, w ilu wykładach chcecie wziąć udział i które zagadnienia budzą Wasze największe zainteresowanie. Wydajemy także bezpłatne zaświadczenia o udziale w webinarach, które są przydatne w awansie zawodowym nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką autyzmu a w szczególności:

• Nauczycieli wszystkich szczebli edukacji szkolnej,
  • Terapeutów,
  • Rodziców dzieci ze spektrum autyzmu,
  • Słuchaczy studiów pedagogicznych i psychologicznych,
  • Wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką autyzmu.