Poszerzyliśmy liczbę miast, w których możesz studiować!


ISP studia podyplomowe w Twoim mieście

Instytut Studiów Podyplomowych istnieje już od ponad 6 lat. W tym stosunkowo niedługim czasie udało nam się wykształcić ponad 9000 ekspertów, a także pomóc słuchaczom podnieść ich kwalifikacje i zdobyć wysoką pozycję na rynku pracy. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w Tychach, a teraz z radością możemy ogłosić, że jesteśmy już na całym Śląsku nie tylko! Jak to się stało?

Studiuj, tak jak lubisz

Podyplomówka przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie i pragną wzmocnić swoje kompetencje poprzez zdobycie dodatkowej wiedzy. Słuchaczami studiów podyplomowych są często osoby zaangażowane zawodowo, które nie chcą pokonywać wielu kilometrów i tracić czasu na dojazd do wyznaczonej placówki. Dzięki ISP masz możliwość studiowania w miastach na terenie całego Śląska i nie tylko! Zdobywanie nowych kompetencji i kwalifikacji jeszcze nigdy nie było tak proste! Teraz już nie musisz wyjeżdżać poza swoje miasto — wystarczy, że wybierzesz najbardziej dogodną lokalizację, która pozwoli Ci zrezygnować z długich dojazdów i zaoszczędzić czas, który będziesz mógł przeznaczyć na naukę i samodoskonalenie się. Na oferowanych przez nas studiach podyplomowych będziesz uczestniczyć w praktycznych zajęciach, warsztatach i spotkaniach z najlepszymi specjalistami.

Wachlarz możliwości

Interesują Cię takie kierunki jak Pedagogika, Prawo i administracja, Nauki o zarządzaniu lub Psychologia? Teraz możesz kształcić się w całkowicie nowym kierunku lub zdobyć dodatkowe kwalifikacje uczęszczając na zajęcia w wielu miastach. Liczba lokalizacji dostępnych w naszej ofercie jest stale poszerzana — jesteśmy już nie tylko w Tychach, Katowicach, Bielsku-Białej, Rybniku i Zawierciu, ale również w Częstochowie, Radomsku, Lublińcu, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu Zdroju, Olkuszu i Oświęcimiu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą studiów podyplomowych w swoim mieście, skontaktuj się z nami.