Płać połowę mniej za wpisowe we wrześniu!


Nauczycielka przy tablicy na studiach podyplomowych

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą studiów podyplomowych postanowiliśmy przedłużyć naszą promocję Wpisowe -50% do końca września! Tylko teraz masz okazję zapisać się na wymarzone studia podyplomowe i zaoszczędzić aż połowę kwoty wpisowego! Zacznij studia w Instytucie Studiów Podyplomowych już jesienią!

Wrześniowa okazja

Wrzesień to najlepszy czas, żeby wziąć udział w rekrutacji na studia podyplomowe w ISP. Wystarczy wybrać jedną spośród 70 specjalności na 4 kierunkach (Pedagogika, Psychologia, Prawo i Administracja, lub Nauki o zarządzaniu), a następnie zarejestrować się online, odbierając przy tym rabat -50% na kwotę wpisowego! Zagwarantuj sobie miejsce na semestr zimowy i rozpocznij naukę już w październiku.

Studia na najwyższym poziomie

Instytut Studiów Podyplomowych to lider w kształceniu podyplomowym. Nasze studia to przede wszystkim nowoczesne metody nauczania, przywiązanie do przekazywania praktycznych umiejętności i najbardziej aktualna wiedza. Naszym celem jest wyposażenie słuchaczy w kompleksowy zestaw kwalifikacji, które podnoszą ich wartość na rynku pracy. Na wszystkich naszych kierunkach stawiamy przede wszystkim na bardzo przyszłościowe specjalności, które dają duży potencjał i wiele możliwości rozwoju.

Blisko Twojego miejsca zamieszkania

Poszerzyliśmy liczbę miast, w których możesz podjąć oferowane przez nas studia podyplomowe, dzięki czemu jesteśmy już na całym Śląsku i nie tylko! Wiemy, jak uciążliwe mogą być długie dojazdy, i że wielu naszych słuchaczy łączy naukę z aktywnością zawodową. To właśnie dlatego do Tychów, Katowic, Bielska-Białej, Rybnika i Zawiercia dołączyły miasta Częstochowa, Radomsko, Lubliniec, Gliwice, Ruda Śląska, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Olkusz i Oświęcim. Od teraz możesz studiować jeszcze wygodniej, w swoim własnym mieście!

Pamiętaj, że czas trwania promocji i liczba miejsca na studia są ograniczone, dlatego nie marnuj czasu. Zapisując się we wrześniu, możesz tylko zyskać! Wystarczy, że doniesiesz wymagane dokumenty w ciągu 14 dni do naszego sekretariatu i będziesz mógł cieszyć się najlepszymi studiami podyplomowymi w rewelacyjnej cenie!