Pani Katarzyna Krywult, nasza absolwentka, wśród nagrodzonych w konkursie MEN „Nauczyciel-Innowator”


stanowisko komputerowe na ISP

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że Pani Katarzyna Krywult nasza absolwentka kierunku Informatyka i zajęcia komputerowe znalazła się wśród 16 nagrodzonych laureatów w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Nauczyciel-Innowator”, którzy przygotowali najciekawsze scenariusze lekcyjne z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz pomocy dydaktycznych.

Pani Katarzyna Krywult to nauczycielka języka polskiego oraz informatyki w Szkole Podstawowej w Bestwinie, szkolny koordynator wielu projektów, w tym Mistrzów Kodowania SAMSUNG, autorka humanistycznej ścieżki edukacyjnej w ramach programu Orange #Superkoderzy oraz twórca innowacji edukacyjnych.

Więcej informacji na temat uroczystego wręczenia nagród które odbyło się 7 marca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów znajdziecie Państwo na stronie: https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/wreczen... A na stronie https://krywultportfolio.wordpress.com/ zapoznacie się Państwo z jej ogromnym dorobkiem zawodowym. Pani Kasi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych w dalszej pracy zawodowej.