Otwieramy większość naszych specjalności


Jesień to idealny czas na zmiany! Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz pogłębić swoją wiedzę i wzmocnić pozycję na rynku pracy, zostań słuchaczem studiów podyplomowych i zdobądź całkiem nowe kwalifikacje!

Instytut Studiów Podyplomowych to placówka, która nieustannie się rozwija i idzie z duchem czasu, oferując swoim słuchaczom kolejne ścieżki kształcenia, które świetnie odpowiadają na potrzeby rynku pracy. W nadchodzącym semestrze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo specjalności, które dają możliwości zdobycia kwalifikacji w dziedzinie, która rzeczywiście jest ciekawa i poszerza perspektywy zawodowe.

Rekrutacja trwa!

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 trwa jeszcze do 15 października! Osoby, które planują rozpocząć edukację na studiach podyplomowych, często obawiają się tego, że nie uda im się zapisać na daną specjalność lub że specjalność nie zostanie uruchomiona. Kandydaci na studia podyplomowe w Instytucie Studiów Podyplomowych nie muszą jednak obawiać się tego typu problemów. Nasze specjalności cieszą się bardzo dużym, w dodatku wciąż rosnącym zainteresowaniem. Dzięki temu otwieramy aż 95% naszych specjalności pedagogicznych w miastach, w których nauczamy. Poza tym, rosnąca frekwencja pozwala nam ciągle poszerzać liczbę tych lokalizacji - już teraz jesteśmy obecni na całym Śląsku i nie tylko! Jeśli jesteś zainteresowany daną specjalnością w Twoim mieście, zadzwoń do naszego sekretariatu i dowiedz się wszystkich szczegółów - nr. tel. 32 787 57 47. Czekamy na Twój telefon!

Nie czekaj, aż będzie za późno!

Pamiętaj o tym, że rekrutacja w dalszym ciągu się nie zakończyła — w razie potrzeby przewidujemy możliwość jej przedłużenia. Jeśli jednak zależy Ci na miejscu w danej grupie, już dziś zapisz się na studia i zadbaj o swoją ścieżkę rozwoju kariery! Rekrutacja na nasze studia jest szybka, prosta i wygodna - wystarczy kilka kliknięć, żeby zarejestrować się na wybranej specjalności w konkretnym mieście i cieszyć się najlepszymi studiami podyplomowymi. Zapraszamy!