Ostatni dzień promocji dla słuchaczy i absolwentów!

5 marca 2019

Kandydat na studia podyplomowe

To już ostatni dzień promocji dla naszych obecnych słuchaczy i absolwentów - jeżeli jesteś jednym z nich i planujesz zapisać się na studia podyplomowe w semestrze letnim, nie zwlekaj! Tylko do końca tego dnia możesz otrzymać od nas aż 700 zł rabatu! Jak to możliwe?

Wszyscy nasi słuchacze lub absolwenci, którzy chcą zapisać się na kolejne studia podyplomowe w ISP mogą skorzystać z absolutnie wyjątkowej promocji! W jej skład wchodzi promocja 0 zł wpisowego i promocja -500 zł na ostatni semestr, czyli w sumie 700 zł rabatu na studia! To jednorazowa okazja!

Żeby skorzystać z naszej MEGA promocji wystarczy wybrać jedną z ponad 70 specjalności, które oferujemy i kliknąć „Aplikuj teraz”. Zniżka zostanie naliczona automatycznie w trakcie całego procesu rekrutacji online.

Nie trać czasu i odbierz swój MEGA rabat już teraz! Czekamy na Ciebie tylko do końca tego dnia - zapisz się i ciesz się oszczędnością w wysokości 700 zł!

*Jeśli jesteś absolwentem ISP i nie byłeś w ostatnim roku słuchaczem, podczas rejestracji zaznacz opcję "Jestem absolwentem tej uczelni".