Oficjalny komunikat

25 marca 2020

Informacja z dnia 24.04.2020

Informujemy, że zgodnie z decyzją władz państwowych obowiązek realizacji zajęć w formie zdalnej został przedłużony do 24.05.2020 r. Zajęcia do tego czasu będą realizowane w formie online. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem:

? 32 787 57 47

Informacja z dnia 09.04.2020

Informujemy, że zgodnie z decyzją władz państwowych obowiązek realizacji zajęć w formie zdalnej został przedłużony do 26.04.2020 r. Zajęcia do tego czasu będą realizowane w formie online.

Informacja z dnia 25.03.2020

Informujemy, że obowiązek realizacji zajęć w formie zdalnej został przedłużony decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do 10.04.2020 r.

Zajęcia do tego czasu będą realizowane w formie online.

Rekrutacja i składanie dokumentów nadal trwa i odbywa się w formie online.

Robimy wszystko, aby w tym trudnym czasie zadbać o komfort Słuchaczy i jakość kształcenia. Zapewniamy, że pozostanie ona na najwyższym poziomie.

Informacja z dnia 16.03.2020

Informujemy, że aby wyeliminować Państwa potrzebę wychodzenia z domu, umożliwimy składanie dokumentów w formie skanu. Oryginały można będzie dostarczyć w późniejszym terminie.

Informacja z dnia 12.03.2020

Informujemy, że w okresie zawieszenia prowadzenia zajęć, działy administracyjne Instytutu Studiów Podyplomowych będą pracować, jednakże prosimy o załatwianie bieżących i pilnych spraw głównie poprzez kontakt telefoniczny i e-mail, aby ograniczyć ryzyko epidemiologiczne.

Jednocześnie pragniemy przekazać, że nasze placówki mieszczące się na ul. Józefa Lompy 10 w Bielsku-Białej (V Liceum Ogólnokształcące) oraz na al. Korfantego 2 w Katowicach będą nieczynne do odwołania.

Informacja z dnia 11.03.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2, zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu z dnia 10 marca 2020 r. zawieszamy zajęcia odbywające się w formie spotkań z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i słuchaczy od 11.03.2020 r. aż do odwołania we wszystkich jednostkach dydaktycznych ISP.

Jednocześnie pragnę przekazać, że o formie zajęć i sposobie ich realizacji oraz zaliczenia będziemy Państwa informować na bieżąco.

Informujemy także, że rekrutacja marcowa 2020 na stronie www.podyplomowka.edu.pl trwa nieprzerwanie. Zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem,
Łukasz Bukowski