Nowoczesne kształcenie w ISP


mezczyzna programuje robota na studiach podyplomowych

Współczesne kształcenie obejmuje wiele nowych technik i metod nauczania, które sprawiają, że zajęcia stają się ciekawsze i bardziej wartościowe. Kluczem do najlepszych efektów jest położenie nacisku na praktyczną stronę nauki — doświadczenie, warsztaty i wszelkie rodzaje zajęć interaktywnych. Coraz częściej w kształceniu stosowane są także nowoczesne technologie — w ISP wykorzystujemy je na wielu specjalnościach!

Nowe metody i technologie

ISP to lider w kształceniu nauczycieli — wynika to z faktu, że przykładamy olbrzymią wagę do jakości naszych zajęć i stawiamy wyłącznie na te elementy nauki, które pomagają budować doświadczenie potrzebne do bycia specjalistą w konkretnej dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w nauczaniu pełnią obecnie nowoczesne technologie. To właśnie dlatego w ramach wielu przedmiotów wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania, sprzęty elektroniczne i niestandardowe metody, które pomagają naszym słuchaczom zapoznać się z nowymi trendami, a także wspierają ich zaangażowanie i efektywność.

Nowocześni specjaliści

Jedną ze specjalności, w ramach której nowoczesne technologie są podstawą, jest Informatyka w edukacji. Na wielu zajęciach słuchacze mają okazję zapoznać się z wiedzą z zakresu programowania czy nowoczesnych sposobów kształcenia poprzez pracę ze sprzętami wszelkiego rodzaju, takimi jak tablety, laptopy czy roboty. Nasi słuchacze uczą się tworzenia animacji, programowania robotów czy wykorzystywania gier dydaktycznych do nauki, dzięki czemu zyskują unikatowe kompetencje. Dzięki nim stają się świetnymi specjalistami, którzy są przygotowani do przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie!

Przyszłość jest dziś

Nowoczesne technologie i niestandardowe metody obejmują również inne specjalności — tylko w ostatnim czasie w ISP zagościła instalacja sensoryczna CUBE dedykowana wszystkim osobom zajmującym się nauką i pracą z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu! Dzięki licznym inicjatywom naszych wykładowców i komfortowym warunkom kształcenia, nasi słuchacze zdobywają wysokiej klasy kwalifikacje i kompetencje, które przekładają się na sukcesy w dalszej karierze zawodowej.

Wierzymy, że nowoczesne metody kształcenia to fundament studiów podyplomowych dopasowanych do rzeczywistych wymagań na rynku pracy. Idziemy z duchem czasu i gwarantujemy naszym słuchaczom wszystko to, co pozwala im wykorzystywać pełen potencjał technologii w codziennej pracy. Zapraszamy!