Nowa specjalność: Przyroda

30 stycznia 2018

przyroda specjalność studiów podyplomowych

Na kierunku pedagogika pojawiła się nowa specjalność - przyroda. Są to studia stworzone z myślą o osobach, które mają już przygotowanie pedagogiczne, ale chcą poszerzać horyzonty i zyskać nowe kwalifikacje zawodowe.

Dzięki nim zdobędą uprawnienia do nauczania przyrody w szkole podstawowej. Przyroda i jej funkcjonowanie to bardzo ważny element otaczającego nas świata. Kształcenie z zakresu ekologii w obecnych czasach to niezwykle istotne zadanie edukacyjne i wychowawcze. Dzieci już od najmłodszych lat powinny uczyć się szacunku do środowiska naturalnego.

Wiedza i praktyczne umiejętności, których nauczą się studenci tej specjalności przygotują do prowadzenia ciekawych zajęć, które zaangażują i zaintrygują uczniów.

Studia realizowane są we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu i trwają 3 semestry. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.