Nominacja ISP do tytułu Symbol 2019

25 stycznia 2019

Nominacja dla Instytutu Studiów Podyplomowych - Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2019

Jest nam bardzo miło ogłosić, że ISP zostało nominowane do tytułu „Symbol 2019”, prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez redakcję Monitora Biznesu, niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej oraz Monitora Rynkowego, niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

„Symbol” to prowadzony od 8 lat ogólnopolski medialny program promocyjny. Jego celem jest wsparcie, promocja i budowanie solidnego wizerunku reprezentatywnych i utożsamianych z konkretnymi branżami firm. Wyróżnienie firmy tytułem „Symbol” to pokazanie jej osiągnięć związanych z zarządzaniem, polityką jakości oraz polityką zrównoważonego rozwoju na forum ogólnopolskim. Laureatów programu wybiera Kapituła, w skład której wchodzą uznani eksperci i specjaliści z zakresu biznesu, nauki i dziennikarstwa, w tym prezes zarządu TÜV Nord Polska, Henryk Warkocz, doktor nauk ekonomicznych i autor 14 bestsellerów Mateusz Grzesiak czy kierownik Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat. Wręczenie tytułów „Symbol 2019” odbędzie się podczas uroczystej Gali Finałowej w Hotelu Monopol***** w Katowicach.

Jesteśmy dumni z powodu nominacji do tego elitarnego tytułu, którego dotychczasowymi zdobywcami są firmy takie jak Mokate, BP, Getin Noble Bank SA czy PKP Intercity. To dla nas znaczące uhonorowanie i sygnał, że kierunek, w którym zmierza ISP, jest najlepszym możliwym kierunkiem. Tylko w trakcie ostatnich kilku lat ISP ugruntowało swoją pozycję jako lidera w kształceniu podyplomowym nauczycieli i stało się instytucją regionalną, która swoim zasięgiem obejmuje już cały Śląsk i nie tylko. Dziękujemy za to docenienie i wyróżnienie, a przede wszystkim za zaufanie i wsparcie naszych Klientów oraz współpracowników.