Nauczycielu! Dołącz do grona słuchaczy ISP.

14 maja 2020

Właśnie ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki, a wraz z nią atrakcyjne zniżki dla zdecydowanych! Jeśli chcesz skorzystać z największych bonusów w tym roku, to zapraszamy Cię do ISP już dziś!

Instytut Studiów Podyplomowych od 9 lat specjalizuje się w kształceniu pedagogicznym.

Rozpocznij swoją przygodę z ISP!

Masz WIĘCEJ możliwości rozwoju zawodowego - wiele specjalności i szkoleń do wyboru, pakiety, atrakcyjne zniżki

Wiemy, że studia podyplomowe dla każdego nauczyciela to krok w stronę rozwoju i awansu zawodowego oraz większych możliwości. My dajemy Ci tą możliwość rozwoju i dużo WIĘCEJ!

Na bieżąco śledzimy trendy i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Oferujemy specjalności, które są pożądane wśród pracodawców.

Pragniemy także premiować tych najbardziej zdecydowanych, dlatego już dziś przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty!

Tylko do końca czerwca zniżki nawet do 1600 zł:

• Wpisowe 0 zł
  • 200 zł rabatu za każdy semestr
  • 150 zł rabatu za każdy semestr na kolejny kierunek

Dodatkowe rabaty dla absolwentów i słuchaczy!

• do 600 zł rabatu dla pierwszych 25 osób na specjalności
  • 200 zł rabatu za polecenie nas nowemu słuchaczowi!

Masz WIĘCEJ wyboru - prowadzimy zajęcia stacjonarnie i online

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie w Tychach, Częstochowie i Bielsku-Białej. Ponadto nasi słuchacze spotykają się w wielu miastach na Śląsku i nie tylko, m.in. w Katowicach, Rybniku, Lublińcu, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu Zdrój, Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Oświęcimiu, Radomsku, Zawierciu i Żorach. Szybko reagujemy na zmieniające się warunki, dlatego dodatkowo uruchomiliśmy zajęcia online – bez wychodzenia z domu.

Nauczysz się WIĘCEJ - pracujemy z najlepszymi wykładowcami i praktykami

Naszą kadrę tworzą eksperci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym poznasz nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną stronę swojej nowej specjalności. Dzięki analizie zagadnień na konkretnych przykładach zyskasz wiedzę gotową do wdrożenia we własnej pracy. Prowadzimy także szkolenia, konferencje, webinary, które dadzą Ci dodatkowy zastrzyk wiedzy i przestrzeń do wymiany doświadczeń.

Otrzymasz WIĘCEJ wsparcia od naszego zespołu – jesteśmy blisko naszych słuchaczy i odpowiadamy na ich potrzeby

Tworzymy platformy do wymiany myśli, doświadczeń i prezentowania własnych osiągnieć, które mogą być inspiracją dla innych.

Zapraszamy Cię na naszą grupę na Facebooku, a także na Forum Kuriera Nauczycielskiego.

Inspirujmy się nawzajem!

Chcemy dla Ciebie coraz WIĘCEJ - stale się rozwijamy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania!

Dzięki Fundacji Instytutu Studiów Podyplomowych ZA HORYZONT uruchomiliśmy program „Potrzebuję – studiuję”, dzięki któremu przyszli słuchacze mają szansę otrzymać dofinansowanie do studiów nawet do 75%! Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Po prostu - z ISP dostajesz WIĘCEJ!