Najlepszy czas na zapisy na studia!


promocje na studia podyplomowe

Jeśli jesteś osobą, która poszukuje możliwości rozwoju i zdobywania nowych kompetencji, pomyśl o zapisaniu się na studia podyplomowe. To doskonała metoda na szybkie i efektywne zdobycie kwalifikacji, które pozwolą Ci zdobyć wymarzoną pracę i dobre zarobki. Pamiętaj również, że to właśnie teraz jest najlepszy czas na zapisanie się do podyplomówki!

W Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach czerwiec jest miesiącem, w którym możesz naprawdę sporo zaoszczędzić! To wszystko dzięki naszej promocji WPISOWE 0 ZŁ! Zapisując się online na dowolną specjalność do końca czerwca, zyskasz całą kwotę wpisowego! Wystarczy, że w trakcie 14 dni od zapisu dostarczysz wszystkie niezbędne dokumenty do sekretariatu. To czysta oszczędność!

Nie musisz się już martwić, że studia podyplomowe, które wybrałeś, wymagają długich dojazdów, ponieważ odbywają się tylko w kilku lokalizacjach. Teraz w ISP poszerzyliśmy liczbę miast, w których możesz studiować! Jesteśmy już na całym Śląsku i nie tylko — znajdziesz nas w Tychach, Częstochowie, Bielsku-Białym, Rybniku, Katowicach i w wielu innych miejscowościach!

Czerwiec to czas, kiedy wielu z nas dysponuje większą ilością czasu — dlatego można na spokojnie podjąć decyzje o wyborze konkretnej specjalności. W naszym Instytucie oferujemy Ci ponad 70 specjalności na czterech kierunkach, w tym na Pedagogice, w której nauczaniu jesteśmy absolutnym liderem!