Już 30-ego sierpnia w ISP - Letnie Inspiracje!

26 sierpnia 2019

ZaInSPIRUJ się na nowy rok szkolny!

Letnie Inspiracje to spotkanie nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy na nowy rok szkolny poszukują nowych inspiracji, albo mogą podzielić się swoimi inspiracjami, pomysłami, doświadczeniem z innymi. W programie film i bardzo ciekawy wykład wokół różnic między 6 i 7 latkami oraz co wynika z tych róznic dla dziecka, dla rodzica, dla nauczyciela, dla klasy. W przerwie kawowej pojawią się książki wydawnictwa Element. Będzie okazja doświadczyć radości z malowania akwarelami i porozmawiać refleksyjnie przy kawie :)

Jeżeli masz coś, czym chciałbyś, chciałabyś się podzielić - myślą, sentencją, informacją, polecić pedagogiczną książkę, artykuł, film to koniecznie zrób to! :) Walizka Wymiany będzie takim miejscem :)

Zapisz się już dziś na Letnie Inspiracje facebook.com/events/...