Jesienne wieczory pretekstem do rozwoju!


Uczenie się wieczorem na studiach podyplomowych

Jesień to niesprzyjająca aura za oknem, obniżone samopoczucie i wszechogarniający chłód. Taka aura nie sprzyja wszelkiego rodzaju aktywnościom i wieczornym spotkaniom ze znajomymi. W tym okresie każdy z nas swój wolny czas ma ochotę spędzić z kubkiem gorącej herbaty w łóżku. Jeśli myślisz, że panująca na zewnątrz atmosfera to przeszkoda w drodze do Twojego rozwoju, jesteś w ogromnym błędzie!

Wieczór z książką

Jesień nie musi oznaczać tylko i wyłącznie błogiego lenistwa i nudy. Książka to dobry pomysł, aby spędzić miło jesienny wieczór. Na rynku dostępnych jest coraz więcej książek, które podejmują różnoraką tematykę. W księgarniach internetowych i katalogach bibliotek odnaleźć można szereg pozycji, które dotykają kwestii związanych z biznesem, rozwojem czy zarządzaniem czasem. To świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i dowiedzieć się czegoś nowego.

Nauka poprzez film

Najbliższe miesiące sprzyjają nadrabianiu serialowych i filmowych zaległości. To dobry czas na dokończenie rozpoczętej produkcji lub odnalezienie zupełnie nowej, która pochłonie nas na kolejne wieczory. Nie od dziś wiadomo, że oglądanie telewizji w obcych językach w znaczny sposób sprzyja ich nauce. Wybierzmy więc filmy z oryginalnym dźwiękiem lub napisami. To pozwoli nam się nie tylko zrelaksować, ale i osłuchać z danym językiem.

Kurs bez wychodzenia z domu

W sieci można znaleźć mnóstwo, całkowicie darmowych i dostępnych kursów. Ich tematyka jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Możemy nabyć nowe umiejętności z zakresu marketingu, grafiki czy biznesplanu. To nic nie kosztuje, a może wiele wnieść do naszego życia zawodowego.

Zapomnij o jesiennej chandrze i złym samopoczuciu. To właśnie teraz masz szansę na to, aby zaszyć się w swoich czterech kątach i zacząć pracować nad sobą.